Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom kiheverni a szakítást?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom kiheverni a szakítást?

Figyelt kérdés

1 hete , hogy kirakott barátnőm , hirtelen ért, én nagyon szeretem még mindig, nem tudom magam túltenni rajta, hiába letiltottam mindenhonnan, konkrétan itthon se vagyok soha, bulizok, kocsikázok, de nem tudom kiverni a fejemből…

Majdnem 5 évet voltunk együtt, így soha senki nem fogja szeretni mint én.. félek sose fog elmúlni ez az érzés iránta, nagyon nagyon rossz kedvem van, és ez csak egyre rosszabb… érzem, hogy napról napra egyre jobban hiányzik, nem eszek szinte semmit , nem tudok még a kajára se nézni… nagyon kivagyok :(


Valaki esetleg tudna e valami tippet adni, mivel tudnám lezárni magamba , mert megőrülök , úgy érzem mintha nem lenne meg egy darab a szívemből….



2023. jún. 25. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehogy. Akarsz horrorsztorit? Én két évig voltam együtt egy lánnyal, és még vagy 5 évig nem tudtam elengedni.
2023. jún. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 hungarikum_202 ***** válasza:

1 hét alatt jó, hogy nem tudsz kiheverni egy 5 éves kapcsolatot.

Hónapok vagy akár évek fognak kelleni.

2023. jún. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha biztos, hogy végleges, keress rá a neten a szakítás 5 fázisára. Ott sok írást találsz, hogy legyél túl rajta.
2023. jún. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!