Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet a crushom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet a crushom jelenlétében kétrészes fürdőruhában mutatkozni, hogy lenyűgözzem az alakommal?

Figyelt kérdés

Összeismerkednék a szomszéd srác barátnőjének az öccsével, erre gondoltam, hátha felkelti a figyelmét. Jó alakú lány vagyok.


Én 16, ő 14.



2023. júl. 6. 18:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Jó ötlet, ilyen popóvillantós, ugye?
2023. júl. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Hát, persze. Jó alakú 😂 Még szerencse hogy elégedett vagy önmagaddal.
2023. júl. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
14 éves az meg takony.jatekok érdeklik lányok nem.
2023. júl. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Nekem bejön, ha egy lány szeret bikiniben villogni. Vagy a kiszemelt srácot szeded fel, vagy más szed fel téged, de egy merész bikini meg fogja tenni a hatását.
2023. júl. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 hungarikum_202 ***** válasza:
85%

Hát, ha már a fiút nem sikerült, akkor maradt az öcsike.

Amúgy már vagy egy hónapja tervezel összeismerkedni a volt crushod öccsével, eddig miért nem sikerült? Meg el is mondtuk, hogy cringe lenne, szóval ha eddig nem léptél, akkor hagyjad is, mert a 14 éves gyerek még a taknyát eszi jóformán.

2023. júl. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Azt a csóró kiscsávót a csattogós lepkével tudod lenyűgözni, nem a kerek seggeddel!
2023. júl. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Megpróbálhatod, bár szerintem elég gyerekes reakciót fogsz rá kapni.
2023. júl. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
30%
Idősebb nem érdekel?
2023. júl. 7. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

1,4: Köszi, megpróbálkozom vele.


Az irígyek veleménye is egy vélemény, de nem ez alapján fogok cselekedni.


5: Nem a fiú öccse, tanulj meg olvasni, köszi. Minek várni egy fogalaltra, ha a másik srác is tetszik és szabad a pálya? Milyen egy hónapja? kb 1 hete írtam ki a másik kérdést, de te biztos az első percben ráveterd magad a másikra és megerőszakolod. Idióta.


2: Mások mondták, szóval ne irígykedj, ha valaki csinos, inkább te is dolgozz azon, hogy az legyél!


3,6: gondolom ti még csak képen láttatok tinit, akkor ne osszátok az észt, köszi. Minden normális fiú szeretne már ilyenkor is csajozni, meg szexelni, csak a legtöbbnek nem jön össze.

2023. júl. 7. 15:25
 10/13 anonim ***** válasza:
81%

Inkább játszani kéne még nektek, nem ilyeneken gondolkodni. Milyen világot élünk könyörgöm...

23/L

2023. júl. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!