Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után mással voltam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mással voltam és most bűntudatom van?

Figyelt kérdés

Nemrégiben szakított velem barátnőm, nagyon fájt, sokat ittam és csókolóztam egy másik nővel, de abba a nőbe is valamiért exemet láttam, vagyis őt kerestem benne. Nagyon bűntudatom van az egész miatt.. holott exem szakítás után másnap már más fiúval beszélt..

Valamiért hűséges akarok iránta maradni.. úgy érzem sose fogok így senkit szeretni mint őt szerettem..

Plusz titokba várok rá, hogy visszajöjjön hozzám…



2023. júl. 8. 17:36
 1/5 A kérdező kommentje:
A kérdés, hogy ez normális ? Mikor fog ez megszűnni? Sose fogom kiheverni?😅😅
2023. júl. 8. 17:39
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartozol neki felelősséggel, mert már nem tartoztok össze.

Tipikus reakció valaki más karjába omolva feledni. Akkor van baj, ha annak a másiknak szerelmet hazudnál.


Nem egyedi eset.

El fogod felejteni.

Gyerekek vagytok még.

Az élet megy tovább.

2023. júl. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi gond, kár bűntudatot érezni. Ha pedig még segít is az elengedésben, akkor kifejezetten jó dolog ezm
2023. júl. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
87%
Ha a lány máshoz rohant egyből másnap, akkor miért kéne, hogy bűntudatod legyen? Láthatóan a lánynak sincs.
2023. júl. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
xd
2023. júl. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!