Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogyan reagálnátok ha kiderülne ez a barátotokról?

Figyelt kérdés

Először is leszögezném, hogy nem csináltam ilyet, ez csak egy hipotézis, érdekel a véleményetek.


Tehát adott a helyzet: Te meg egy fiú akivel randiztál épp mentek haza éjjel, és egy random csávó egy kendővel az arcán késsel megfenyeget titeket, a srác hősiesen megvéd téged és ráver párat a rablóra és lefegyverezi, erre reagálva a rabló elfut. Azt mondja a fiú, hogy nem kell rendőrt hívni, ezek után úgysem akar többet rabolni, te ezek után beleszeretsz és együtt lesztek.

Azonban pár évvel később a fiú bevallja, hogy az egy megjátszott dolog volt és csak egy barátja tettette, hogy kirabol és bevállalt pár pofont a barátja boldogságáért. Tehát összegezve megjátszotta hogy megment téged mert annyira szeret.


Ti ezt egy inkább szánalmas dolognak vélnétek, vagy örülnétek, hogy ennyi energiát fektet belétek, és ennyit megadna értetek? (Azt hozzátenném hogy a kapcsolat idején jól bánik veletek nagyon)



2023. júl. 23. 16:32
A kérdező szavazást indított:
Pozitív dolog lenne számomra
Vegyes érzelmeim lennének
Negatív dologként élném meg
32 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hazugságra épülő párkapcsolat. Ezután egy pillanatig sem tudnék bízni benne, és megkérdőjeleznék minden egyes vele töltött pillanatot, mindent, amit tett, mindent, amit mondott. Elkezdene kattogni az agyam, mivel manipulálhatott még.
2023. júl. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mendy98 ***** válasza:
100%

Az elsővel értek egyet, de azért ez nem ilyen fekete-fehér.

Azóta is jól bánik veled? Tudsz bármi más hazugságáról?

Valahol aranyos, h ennyire téged akart megszerezni, de elgondolkodtató, h ha ennyire jó színész, akkor simán másban is színészkedhetett.

Ez az egész egy hatalmas beszélgetést igényelne.

Kérd meg h minden hazugságát, színészkedését mondja el, mert ha megtudod, h ezentúl hazudik, vagy nem mond el valamit, inkább véget vetsz a kapcsolatnak.

Ezt nagyon át kell beszélni.

Nem kifejezetten szakító ok, de bizalomra nem ad okot.

2023. júl. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Csak nem a Witcher 3-mal játszottál mostanában? :)
2023. júl. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3, neem. Bár szeretem a Witchert de nem vittem még ki.


1, 2, Igen azóta is jól bánik. Ez szinte az egyetlen dolog amiről hazudott, ez is csak azért, hogy egy kis figyelmet nyerhessen tőled.

2023. júl. 23. 19:47
 5/10 Mendy98 ***** válasza:
100%

Akkor viszont én átbeszélném az egészet és a lelkére kötném, h soha többé nem hazudik és nem színészkedik ilyet.

Aztán hülyeségből megszívatnám ilyenekkel, h valaki eljátsza, h elraboltak engem, meg ilyenek.

Meg ha jön ki a szobából arcon dobnám egy vizilabdával. 😂

Ha tényleg minden oké, akkor ezt egy jó sztorinak is fel lehet fogni, h h jöttetek össze😂

2023. júl. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 hungarikum_202 ***** válasza:
0%
xD
2023. júl. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy a szerelem nagyon erős dolog. Valószínűleg sokan másképp látnák a helyzetet, ha épp fülig szerelmesek lennének a másikba. A másik, hogy ez az eset az érzelmek kialakulásának kezdete, azaz nem ezen az egy dolgon múlna, hogy kialakul-e a szerelem, vagy sem.
2023. júl. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A gesztust még úgy-ahogy megértem, meg akarta mutatni, hogy mekkora kemény gyerek. De megéri emiatt halálra rémiszteni a saját barátnőjét? Ha valaki igazán szeret valakit, nem sodorja ilyen szituációba (főleg nem szándékosan), még akkor sem, ha a veszély nem valós.
2023. júl. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Onnan látszik, hogy egy manipulatív csúszómászó, hogy miután megtörtént az eset, nem rögtön mondta el, vagy akár pár nappal, hogy mi történt, hanem erre építette fel a kapcsolatot.
2023. júl. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is egyből a Witcher 3 jutott eszembe :)

Végülis ott is működött...

2023. júl. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!