Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ket kamasz fiu össze van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ket kamasz fiu össze van zarva ket hetig lehetseges hogy lesz köztük barmi meleg viszony?

Figyelt kérdés
Csak ketten lesznek.
2023. júl. 25. 15:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
95%

Hát, hogyha a Heartstopper - Fülig beléd zúgtam című könyv le van fóliázva a szobában, akkor biztonságban vannak. De ha nincs rajta fólia, akkor kész a katasztrófa, elkerülhetetlen a bebuzzanás. (Irónia) Úgyhogy mindenkinek mondom: mindent IS fóliázzatok le azonnal, nehogy baj legyen. Tévét, rádiót, laptopot, PC-t, telefont, tabletet, könyveket és még legfőképpen a meleg ismerőseiteket is, mert aki meglátja, meghallja őket, az azonnal elkapja. Nagyon fertőző!

Na de most vicc nélkül: Ha egy meleg srácot összezársz egy lánnyal két hétig, akkor az átváltozik heteróvá? Nem, hacsak nincs benne egy minimális biszex hajlam is.

2023. júl. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
36%
Ja, edzőtáborban rommá dugják a srácok egymást.
2023. júl. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
39%

"Mostansag sok olyat hallottam/olvastam hogy egymasnak csinaljak ha nincs baratnöjük."


Ja max a Torrentében...

2023. aug. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
66%

Ha egészségesek, akkor nem.

Menj már ezzel az őrültséggel.

A katonaságnál is össze voltunk zárva hónapokig,

évekig, de szó nem volt ilyen beteg dologról.

A kimenőkor mentünk csajozni, vagy jött a barátnőnk,

menyasszonyunk látogatóba, és megtaláltuk a módját...

2023. aug. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
35%

14-es vagyok.

Volt egy nyomorult, szerencsétlen, aki az egyik

kopasznál próbálkozott. Két foga bánta, akkorát

kapott a képére.

2023. aug. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
17%
Bunkibank.
2023. aug. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
28%
Csak a te beteg képzeletedben.
2023. aug. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!