Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Tényleg csak a vékony...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg csak a vékony lányok jönnek be nektek? Kicsit husisabb már offos?

Figyelt kérdés

2023. júl. 30. 16:19
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
19%
Így így. Már offos!
2023. júl. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
91%
Nekem anno tiniként is bejöttek a husis csajok
2023. júl. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
13%
Küldj privátban képet. És leírom.
2023. júl. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
95%
Hogy őszinte legyek, nekem igen. De ez nem azt jelenti, hogy mindenki így van ezzel. Sőt, sok ismerősöm kifejezetten a kicsit "husisabb" lányokhoz vonzódik és olyan is van aki a kimondottan kövérekhez. És ez nem azon múlik, hogy maga a srác milyen testalkatú. De ez persze nem ilyen egyszerű, ez csupán egy dolog a sokból.
2023. júl. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 Justinianus ***** válasza:
37%

Kellenek a fenének a zörgő csontvázak.

Az az igazi, ha rácsap az ember a fenekére, és még akkor is rezeg, amikor el szívta a cigit.

2023. júl. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
92%

#4 vagyok

Az igényesség sokkal fontosabb. Tehát ha tisztában vagy vele, hogy mi az ami jól áll az alkatodhoz, akkor sokkal könnyebb a helyzet.

2023. júl. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
21%

fiatalok körében egy elhízottabb lány ciki mert közröhej témája.

A tesin nem tudnak guggolni, bukfencezni, futni, ugrani, ... így az átlag diákok nem akarnak/ nem is tudnak vele azonosulni, kiröhögik öket a tanár meg engedi még engedi is röhögni...

Míg a vékonyabb diákok egészen könnyen tudnak, futni, ugrani, guggolni, ... és egyébként is ebből van több és az óriás plakátokon, videoklipekben, reklámokban is mind vékony és szép lány van így inkább abba az irányba orientálja a társadalom tagjait.


Viszont aki nem az alfahím, vagy nem egy sulivagánya srác az simán beéri egy húsosabb lánnyal is, hát, hogy melegben legyen a mütyürűje. Általában az ilyen szépségeket az idősebb pasik törik be, akiknek már minden és úgy álnak hozzá a fiatalokhoz; lyuk - lyuk csak a keret más.

2023. júl. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
16%
akiknek már *mindegy*
2023. júl. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 Greg35 válasza:
95%
Sose a súly alapján választottam, alapból husisabb barátnőim voltak.. nekem amúgy a sportos lányok jönnek be, de hát az élet nem kívánságműsor 😂 A külső egy dolog, pár választásnál ezernyi fontosabb szempont ott van :)
2023. júl. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim válasza:
87%
Jöhet a husis. ☺️
2023. júl. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!