Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes lenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes lenne ilyen lányokkal kikezdenem, miért volt ilyen értelmetlen a viselkedésük?

Figyelt kérdés
A hétvégén barátokkal elmentünk Keszthelyre meg a balcsi környékére nyaralni. Csak balatonra hívtunk több társaságot is. És abból a városból ahol a barátaim laknak. Nem, nem a balaton közelébe hanem az ország túlsó felébe xd. Jöttek még emberek akiket ismertek ahol voltak lányok is szépek voltak meg minden. De nem értettem őket. Mert egyszer bemutatkozok nekik mondom a nevez kezet fogtak velem de nem mondták a nevüket és mintha ilyen értelmetlenül néztek volna rám. De tudom a vezetéknevüket mert a társaságban többször is elhangzott. Először bunkónak gondoltam őket. De utána elgondolkodtam rajta, hogy betudnak e mutatkozni egyáltalán. Nekem már 10 éves korom körül megtanították. Lehet tudják csak az ember zavarba tudhat ilyenkor lenni főleg ilyen fiatalon. Erős középsuliba vannak vagy lesznek amúgy. De utána mégis normálisak voltak kölcsönösen meghívogattuk egymást piára. Megöleltek és az egyik rám is mozdult keményen megfogta, rázta a fenekét, buliztunk és smároltunk. Az, hogy még az egyik hívott meg először piára. Utána később én is vissza hívtam az mondjuk kifejezetten pozitív mert nem szokott nagyon a lányokra jellemző lenni, hogy meghívják a fiúkat így főleg nem, hogy ők az elsők. Én általában szeretek minél később meghívni lányokat amúgy. Mert sok olyan is van akinek több italt is veszel utána minden nélkül eltűnik ha megtalálod akkor elküld. A gond csak az, hogy elvileg 14 évesek legalábbis van közöttük olyan aki mondta, hogy annyi. De a többi sem nézett ki többnek. Én 18 vagyok és bevallva az őszintét külsőre sem annyira vonzóak már bár ez 1-2 év múlva lehet jó lesz. Meg nem tudom, hogy vannak e annyira értelmesek, hogy jól megtudjuk találni a közös hangot. És ez alapján nem tudom azt sem eldönteni még, hogy valóban normálisak e.

2023. aug. 31. 15:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Már eleve az értelmetlen, ahogy leírtad a történetet.
2023. aug. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Mi ez az istentelen katyvasz?
2023. aug. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
10 évesen tanítottak meg bemutatkozni? Az cuki, aki nem fogyatékos, annak ezt már úgy 2-3 évesen megtanítják, vagy még előbb.
2023. aug. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Oviban is tanították már csak arra kevésbé emlékszem xd
2023. aug. 31. 18:58
 5/12 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem nem értették, hogy miért fogsz velük kezet. Baráti társaságban a bemutatkozás után inkább ölelés vagy puszi van nem kézfogás. Nem valami hivatalos esemény, hogy kezét fogjatok
2023. aug. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Láttam már 11 éveseket koherensebben fogalmazni. Te sem vagy épp a legélesebb kés a fiókban. Nem lehet hogy az egész világ tudja, hogy hiányzik egy kereked, csak te nem, ezért kapsz ilyen vegyes jeleket furcsa nézéstől a furcsa kedvességig?
2023. aug. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
14 évesen már pasikat hívnak meg vedelni, te meg 18 éves fejjel el is fogadod? Na ez a gáz.
2023. aug. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen, de ti meg még olvasni nem tudtok xd. Mert vissza hívtam azt aki engem meghívott!
2023. szept. 1. 10:55
 9/12 A kérdező kommentje:

Miért ne fogadnám el túl sok választásom amúgy sem volt mert már megvette mielőtt nemet mondhattam volna. De amúgy is elfogadtam volna. Hiszen már bőven elég csaj húzott le engem korábban. Csak én legalább becsületes vagyok és az ilyeneket vissza hívom. De nem csak engem hívott meg hanem rajtam kívűl még 3-4 embert, igen ebbe voltak fiúk is. Vagyis állt egy kört. Másrészt miért ne fogjak kezet, suliban nem tanították meg nektek, hogy nőknek is így mutatkozunk be? Majd biztos úgy megölelek valakit, hogy még előtte egy szót nem beszéltem vele. Baráti társaság igaz. De én másokkal mentem oda nem vagyunk egy társaság csak jóba vannak velük a többiek én nem ismerem őket. Az egyikkel összejött a csók is ugye. De azért ott előtte már dumáltunk is. Csak a gyengébbek kedvéért írtam le azt utolsó két mondatot.És most el lehet hordani mindennek ezért xd. Hiszen ez az oldal már csak erre van XD. Én csak ezen röhögök, hogy mindenbe amibe csak tudtok probáltok bele kötni. Mert irigyek vagytok arra, hogy nektek még annyi lány sem juthat mint nekem, ha meg nők írják akkor gondolom nem lehettek valami szépek vagy a pasik nem rohanhatnak annyira utánatok és feljöttök ide és itt próbáljátok kiélni magatokat mások basztatásával xd. Én kérlek arra, hogy írjatok még vagy 20 ilyen kritizáló választ és dobjátok fel a napomat. Azokkal amivel eddig próbáltatok leoltani amúgy csak magatokat égetitek kár, hogy anonim az oldal. Mert látszik, hogy így gondolkodtok már belekötök abba is amibe nem lehet, csak sikerüljön felidegesíteni valahogy meg veszekedést tudjak szítani! 😂😂😂

Miért? Azért mert életelenek vagytok! És nem tudtok semmit elérni, szar kis életeket így próbáljátok jobbá tenni. Csak mondom, hogy így még szarabb életetek lesz a végén mint valaha is lehetne. Egyébként úgyis kiderül majd, hogy milyen ezeknek a lányoknak a személyiségük a kérdést csak azért tettem fel, hogy teszteljelek titeket, hogy még mindig ilyen gerinctelenek vannak ebbe a témakörbe. Igen, 5 éve nem változott semmi. Úgy látom az adminok azóta nem intézkednek. Mind1 ezért fog majd csődbe ez és még sok hasonló témakör vagy az egész gyk. Pc válaszok ez, hogy jön ide, miről maradtam le? xd

2023. szept. 1. 12:19
 10/12 A kérdező kommentje:
Látom el is hallgatott mindenki.
2023. szept. 1. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!