Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akar beszélgetni? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar beszélgetni? Vagy arra vár hogy én írjak?

Figyelt kérdés

Először is nem feltétlenül párkapcsolat miatt írom ki ezt a kérdést, csak van valaki akit kedvelek és szerettem volna jobban megismerni.


Van egy fiú akivel elkezdtem beszélgetni messengeren. Még régebben találkoztunk egyszer, utána jelöltem be. Sokáig egyikünk sem írt a másiknak, nemrégen írtam rá én. Tök jól eldumáltunk komolyabb témákról is meg szinte a semmiről is. Engem nagyon feldob ahogy ír, mesél. Kedvelem őt. Eddig csak kétszer beszélgettünk de akkor nagyon sokat.

Viszont az a problémám hogy mind a kétszer én írtam neki, ő nem írt rám csak úgy. Gondoltam, mostmár ő jön, majd ír ha ő is szeretné a velem való beszélgetést. De nem írt már jópár napja. Én nagyon beszélnék vele, de nem akarok megint én írni, nem szeretném erőltetni. Csak egyszerűen nem értem mert amikor beszélgettünk akkor nem csak úgy válaszolgatott a kérdéseimre, hanem mesélt, érdeklődött, kérdezett, random képeket küldött. Volt hogy csak a semmiből, kérdés nélkül megosztott velem dolgokat. Egyáltalán nem úgy tűnt mintha ellenére lenne a dolog.

Ez azt jelentené hogy nem fogtam meg eléggé? Várjam hogy hátha majd ír, és engedjem el ha nem? Vagy még egyszer utoljára kezdeményezzek én?



2023. aug. 31. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

Szió

Először várj pár napot,és ha nem ír,akkor engedd el,mert jobbat érdemelsz.❤️

2023. aug. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Eddig te kezdeményeztél, lehet arra vár, hogy megint te fogsz. Szóval lehet csak egymásra vártok.
2023. aug. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 Igen lehet hogy igazad van, de nem szeretnék mindig én írni neki, nem szeretném hogy ezt "szokja meg". Annak örülnék ha ő is keresne. Meg ha ő is várna rám akkor miért nem merül fel benne hogy most ő is írhatna?
2023. aug. 31. 17:02
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Miért nem kérdezed meg, hogy mi a helyzet? Komolyan nem értem az embereket. Miért jobb itt tippmixelni, meg vadidegeneket kérdezgetni? És akkor jön a rinya, hogy jaj, nem lehet ismerkedni...Dehogynem lehet, csak ha mindenki ilyen életképtelen f..., akkor mit akartok, de komolyan...
2023. aug. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Már találkoztam ezzel a típussal. Sőt sok típussal.

• A szerelmes férfi : A szerelmes férfi folyamatosan ír neked, gyorsan válaszol, nagyon szeretne veled beszélgetni akár órákig.

• Barátkozó férfi : A barátkozó férfi, aki úgy gondolja, hogy nem tudna téged elképzelni maga mellett, csak barátként beszél veled. Nem keres, mert minek, a végén félreérted. De ha ráírsz, akkor viszont nagyon szívesen beszél veled.


Ezek az én tapasztalataim. Gondold meg, hogy melyik illik a helyzetedre.

2023. aug. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ez lecso, akinek hianyzol az keres, ennyi
2023. aug. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mienkamennyekorszaga ***** válasza:
100%
kedves 4-es kedvező UJFENT felhívnám a figyelmemet arra hogy nem idezlek "vadidegenek" vagyunk hanem egy jóérzésű közösség akik segítenek egymásnak ha úgy tetszik barátok én egyszer egy kerdeshez kozonsegtalalkozot is szerveztek a kedves valaszadokkal az itteni kocsmába... A fő kérdezonek azt üzenem hogy kérdezzen rá a fiunal ne itt várjon segítséget..Üdv
2023. szept. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!