Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok megmaradni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok megmaradni senki mellett?

Figyelt kérdés

Hali!


Adott a szitu, amiben tanácstalan vagyok:


Kb fél éve lett vége egy hosszabb (1,5 éves) kapcsolatomnak, viszont azóta képtelen vagyok megmaradni bárki mellett.


Nappal teljesen jól megvagyok egyedül, elfoglalom magam, senki sem érdekel, viszont estére egyedül érzem magam, hiányzik, hogy valakivel legyek, valakit szerethessek, vagy csak történjen valami "olyan" dolog..


Általában ilyenkor ráveszem magam az ismerkedésre, de valahogy nem is tudom igazán magamat adni, csak minél hamarabb fel akarom szedni a lányt, vagy kavarni vele, viszont miután felkelek, megint ürességet érzek.


Senkivel nem jutok el találkozásig sem, mert vagy én unom meg őket és vissza sem írok, vagy összeveszünk valamin.


Haragszok is magamra, amiért ezt csinálom és szeretem tisztázni is az elején, de aztán a flörtölésen meg szexchaten túl ők megszeretnek, én meg pillanatnyilag képes vagyok azt mondani, hogy én is így érzek, aztán, ahogy fentebb is írtam, reggelre elmúlik.


Rendes, komoly kapcsolathoz nincs igazán kedvem, nekem azonnal kell minden, nincs energiám egy/több hónapig fűzni egy lányt, pedig talán ez lenne a helyes.


Ezzel azért nem fordulnék pszichológushoz, de nem érzem okésnak, hogy minden estémet azzal töltöm, hogy valami lányt szédítek néhány perc örömért, aztán "szeretem", de csak másnap reggelig.

Mi a baj velem?

17/F


2023. szept. 1. 06:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyi az egész, hogy kanos vagy. Az esti szexchat levezeti a szexuális feszültséget, így reggelre már nincs meg benned az a hirtelen felemelkedett érzelemszint, amit a csaj kiváltott. Velem régebben sokszor volt olyan, hogy önkielégítettem egy lányra, aztán miután vége lett, már nem is igazán értettem, hogy miért pont őt választottam. Valami hasonló lehet veled is, a pillanat hevében jó a lánnyal, de utána már nem.
2023. szept. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Most ez komoly, hogy este felszedsz egy csajt, szerelmet vallasz még aznap este, ELHISZI, megdugod még aznap este? :D Fogyatékosokkal csetelsz? :D


17 évesen hova akarsz még megállapodni? 30 év alatt egy férfinak sem lenne szabad.

2023. szept. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az érzelmeid hormonvezéreltek, ennyi. Én is voltam így régebben, de amikor úgy igazán beleszeretsz valakibe, ez már nagyon más lesz.
2023. szept. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16%
minek kell fűzni a lányokat?
2023. szept. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#2 az túlzás, hogy szerelmet vallok, csak képes vagyok azt mondani, hogy szeretem és kb úgy is érzek, aztán utána mégsem.


Egyébként meglepő, de nem fogyatékosok, azért valamilyen szinten válogatós vagyok.

Mondjuk a szépség nem mindig jár intelligenciával, ami ilyen esetekben még jól is jön, de néha értelmes és szép lányok is könnyen adják magukat:D


Nem arról van szó, hogy elköteleződni szeretnék, szimplán néha rosszul érzem magam a tudattól, hogy egy kib*szott "e fuckboy" vagyok, mert még annyira sincs türelmem 1 lányhoz, hogy legalább tényleg találkozzak vele és meghúzzam.

Előtte meg, ahogy említettem is, rendes kapcsolatban voltam és egyáltalán nem éreztem erre késztetést.


Köszi egyébként a választ mindenkinek:)

2023. szept. 1. 16:44
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Emiatt ne legyen bűntudatod, a te korodban sok srác ilyen. Te legalább látod/keresed a problémát és a megoldást. Szerintem tedd azt ami éppen jól esik csak figyelj rá hogy ne bánts meg senkit, ha ismerkedsz valakivel akkor hamar tisztázd vele, hogy most éppen nem keresel komoly kapcsolatot. Lehet kéne találnod egy csajt aki éppen hasonlóan van mint te és akkor vele elköteleződések nélkül kavarhatnál, szexchatelhetnél stb.

Nincs abban semmi rossz ha most éppen olyan korszaban vagy, hogy erre vágysz. Főleg fiatalon egy komoly kapcsolat után nem is csoda, hogy nem tudsz rögtön találni egy lányt a sokból aki tényleg kell neked.

Lehet sokan elítélik a fuckboyokat, de szerintem mindenki csinálja azt amit akar, csak tényleg tisztázd az adott lánnyal is. És meglátod ha kiélted magadat akkor idővel majd úgyis készen állsz megint egy komolyabb kapcsolatra és akkor rossz érzésed sem lesz már a fuckboy-ságod miatt :)

2023. szept. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!