Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 10.es lettem a suliba, hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10.es lettem a suliba, hogyan csajozzak?

Figyelt kérdés

2023. szept. 1. 15:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Ha majd szükséged lesz erre, akkor majd tudni fogod. Egyelőre - úgy látszik - nincs szükséged rá.
2023. szept. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1 miért?
2023. szept. 1. 15:52
 3/13 A kérdező kommentje:
Én normális segítségre várok
2023. szept. 1. 15:53
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Kezdj el beszélgetni lányokkal, aztán ha jól megy a beszélgetés, akkor el lehet hívni őket találkozni, randizni.
2023. szept. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Kezdésnek csak szimplán beszélgess velük, a többi meg majd kialakul. Ha úgy érzed hogy van értelme és kölcsönösen keresitek egymást akkor már van értelme közös programnak, akár randinak is, szóval ennyi az egész.
2023. szept. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
14%
Inkább tanulj, tedd le az érettségit és majd utána ráérsz erre. Mégis miből hívnád el randira? Dolgozol a suli mellett?
2023. szept. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk ne "csajozz". 20F vagyok de annyira gyűlölöm ezt a kifejezést. Ismerkedj ha kiváncsi vagy valakire, beszélgess aztán úgyis érzed majd ha van köztetek valami kölcsönös vonzalom. Nem kell és nem is igazán lehet ezt erőltetni. Csak éld az életed foglalkozz magaddal, a céljaiddal és hidd el, hogy ettől sokkal imponálóbb leszel a lányok körében is. Szóval a lényeg, hogy ne azért csinálj valamit, mert hátha végre összejönne egy csaj, hanem csak légy nyitott az új dolgokra, új kapcsolatokra.
2023. szept. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 mienkamennyekorszaga ***** válasza:
94%

Tanuljatok együtt

És hátha még viszitek is valamire

2023. szept. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
Itt a tökéletes esély számodra, 9-eseket kell hódítani, emlékszem anno nekem is 10-be 9-es barátnőm volt. Hajrá, csak ügyesen!
2023. szept. 2. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hogyan hódítsam a 9.eseket?
2023. szept. 3. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!