Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vélemények, javaslatok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények, javaslatok, észrevételek?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok


Még nem volt (1!) barátnőm se

1x sem csókolóztam

szüz vagyok

Még nem voltam 1 buliban se

1 szórakozóhelyen se



2023. szept. 2. 02:59
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Sokan vannak így. Nem vagy elkésve semmivel, ne aggódj.
2023. szept. 2. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hol találjak barátnőre? Nem tudom. Sajnos van egy olyan réteg azok vesznek körül, hogy semmi nőiesség bennük stb... Nem tudom hol vannak még normális korombeliek....
2023. szept. 2. 03:19
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Majd jön az igazi amikor érezni fogod, hogy neked pont ő kell.
2023. szept. 2. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
0%

Változtassunk ezeken?

39F

2023. szept. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

#2 könyvtárban/könyvesboltban vagy otthon ülnek. Esetleg nem akarnak kapcsolatot.

Legalábbis az én normális és nőies lány barátaim mind ezek kategória valamelyikébe tartozik. Én a páromat neten ismertem meg, a másik diákmunkán, a harmadik versenyen, a negyedik táborban.

Ha nem mész sehova akkor nem fogsz új embereket megismerni.

2023. szept. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Lehet h neked ok nem noiesek, de mi van ha te sem vagy nekik ferfias?
2023. szept. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
98%

Akárhol megismerkedhetsz egy olyan lánnyal aki később a barátnőd lesz. Pont ez a szép benne. Nincs erre semmilyen bevett protokoll. A legfurább helyeken, helyzetekben is megismerkedhetsz vele. Egy kivétel van, az pedig a négy fal közt van. Ha nem mész sehova és nem ismerkedsz emberekkel akkor nem lesz barátnőd. De a cél ne a barátnő szerzés legyen. Menj éld az életed, mozdulj ki, építsd a kapcsolataidat és egyszer csak magától fog jönni egy lány akivel odáig lesztek egymásért. Addig meg érezd jól magad és kezdj el élni.

Zárójeles rész: ha nem vonz a buli nem kell feltétlenül oda menned. Tényleg azt csináld amit te élvezel. Ha ez a könyvtár akkor oda menj, ha a sakk klub akkor oda. Add önmagad mert csak akkor lesz igazi kapcsolatod.

2023. szept. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%
Menj inkább valami jó kis metálkoncertre.
2023. szept. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
96%
légy nyitott, járj el programokra, koncertekre, szórakozóhelyekre! Szólíts le lányokat ott, aztán biztos lesz belőle valami. Az a lényeg, hogy ne légy tutyimutyi, ne ülj otthon.
2023. szept. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%
Én csak egy dolgot mondok: minél jobban hajtod a vadat, annál messzebbre fut.
2023. szept. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!