Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam barátomnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam barátomnak?

Figyelt kérdés
Új suliba kerültem és van egy srác aki mellém ült egész jól elvoltunk. Amikor mentem hazafele hazakisért mert hogy késöbb jött a bussza. Most néztem hogy bejelölt meg rám is irt.
2023. szept. 4. 13:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
30%
remelem el mondod, mert meg erdemli a baratod hogy ezt megtudja es okkal ki is dobjon teged eletebol. es talal maganak egy tenyleg normalis lanyt. minel hamarabb.
2023. szept. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Szeretem a barátom. Nem tudtam mit kellet volna csinálni?
2023. szept. 4. 14:13
 3/19 anonim ***** válasza:
96%

Egyelőre semmit, de legközelebb mondd el neki, hogy már van barátod.

A barátodnak meg persze, hogy elmondod! Azért a barátod, nem? Meg tudjátok beszélni a dolgaitokat.

2023. szept. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Srác kérdezte mondtam neki hogy van barátom akkor arrol beszéltünk. Nem akarom hogy a barátom megharagudjon rám.
2023. szept. 4. 14:33
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Dobd a barátod, oszt hagyd, hogy emez a gyermekfiú zsenge kelyhedbe helyezze kardját.
2023. szept. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha normálisan beszélgettetek, akkor nem gond.
2023. szept. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
Mondd neki, hogy baratod van es csak haverkent tekintesz ra.
2023. szept. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
58%
Meg kene tanulni, hogy nem jatszadozunk
2023. szept. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%

Na igen.

Akinek van barátja, annak is szabad beszélgetni - de távolságtartóbb. Nem csinál olyat, amit aztán nem mer elmondani a barátjának.

2023. szept. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
28%
Ráérsz elmondani a barátodnak miután dugtatok az új sráccal és 6 hónapos terhes lettél tőle
2023. szept. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!