Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom hogy ha tetszek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy ha tetszek egy fiúnak?

Figyelt kérdés
2023. szept. 5. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Jóformán sehonnan, ha csak nem vallja be. Nagyon kiismerhetetlenek 🤣 Hány évesek vagytok, és miket csinál?
2023. szept. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

onnan, ahonnan egy fiu tudhatja ha egy lánynak tetszik.

de biztos kapsz hasznosabb valaszokat, akik tapasztaltabbak. :)

2023. szept. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%

Fel áll


Rejszol rád


De bárhogyis mutatja vagy titkolja, tök mindegy, mert tiniknél 10 másodpercenként változik a csepegést kiváltó inger. Akár srácról, akár csajról van szó.

2023. szept. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Megkérdezed?
2023. szept. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Cameroon ***** válasza:
89%
Szemkontaktus,előzékenység,kedveskedés,nevet a társaságodban ilyesmi
2023. szept. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

És mi van egy félénk fiú estén

[Amúgy laza minden lánnyal de rám nem mer rámnézni)

2023. szept. 6. 13:17
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én félénk fiú vagyok, soha nem mertem kezdeményezni a lányoknál. Aki tetszett nekem, arra folyamatosan mosolyogtam, ha rámnézett akkor mindenfelé néztem csak rá nem, próbáltam kerülni, nehogy valami ciki dolgot csináljak, ami miatt kiröhögne stb. Ha akarsz tőle valamit, akkor neked kell lépni, ő nem fog magától. Beszélgess vele, mosolyogj rá, stb. próbáld érzékeltetni vele, hogy tetszik neked.
2023. szept. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát ezt csak ő maga tudja, de néha ő sem. Sokfélék a fiúk, van aki ad jeleket, de van nem. 11 évig volt egy fiú ,,barátom" számomra mindig csak barát volt, sose éreztem azt tőle sem, hogy esetleg szeretne többet. Nem bókolt, de cserébe mindig ott volt velem. 11 év után a legjobb barátnőmnek árulta el, hogy tetszek neki. Én úgy csináltam mintha nem tudnék róla, mert titokban árulta el neki. Nem vettem észre változást, továbbra sem kedzeményezett, nekem kis idő után megtetszett egy másik fiú, akivel azóta összejöttem és ezáltal ezt a 11 éves ,,barátságot" elveszítettem. Ha kezdeményezett volna, lehet most az ő kezét fognám.
jan. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!