Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segitség ?? nem tudom hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitség ?? nem tudom hogy mit gondoljak erről?? más aki volt már ilyen helyzetben hogy eroszakolták majdnem meg? barát?

Figyelt kérdés

en vagyok a fiu, ő a lany.

en nem baratkozom egy lannyal sem rajta kivul. tudja, mondtam mar neki regen hogy nem szeretem ha mas fiukkal baratkozik.

megis ezt tette, es most tudom meg hogy az egyik majdnem megeroszakkolta.

nem nagyon nezi meg az uzeneteimet szoval jo lenne ha itt valaki tudna segiteni.

megis hogy kerulhet valaki olyan helyzetbe a haverjával hogy majdnem megeroszakkolta?? hogy kerulhettek ennyire kozel egymashoz, vagy mi ?? hogy lehetséges egyáltalán?

ha van itt olyan lany akivel ez tortent, az hogy? ennyire kozel kerultetek egymashoz vagy micsoda ?


nagyon duhos vagyok ra es megcsalva feltekenynek erzem magam emiatt... legszivessebben lekrvaznam hogy meg csodalkozik hogy ez tortent..

es meg egy kerdes, azt mondta neki egy tanult felnott, hogy lehetseges hogy a baratnom is bortonbe mehet. hogy lehetseges ez? hogyha a őt akarták megeroszakkolni? akkor miert nem csak a fiu?

egyszeruen nem tudom hogy mit hidjek. amilyen allopotban vagyok most inkabb soha nem allnek vele szoba


2023. szept. 6. 11:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

nagyon duhos vagyok ra es megcsalva feltekenynek erzem magam emiatt... legszivessebben lekrvaznam hogy meg csodalkozik hogy ez tortent..


Szégyelld magad, kisfiam. Ez áldozathibáztatás, amit te csinálsz. Hogy ő milyen helyzetbe került, hogy nagyobb baj is lehetett volna ebből, az téged egyáltalán nem érdekel, mindig csak TE meg TE meg TE. Szánalmas vagy.

2023. szept. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%

Aha, hát ez elég egyoldalú. Gondolom te azt hiszed, hogy ti jártok, ő meg erről nem tud.

A lányoknak is van ám beleszólása, hogy ők járnak-e valakivel.

ne akarj ennyire uralni egy másik embert.

gondolom hiába beszélek

50f

2023. szept. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Remélem csak egy gyenge troll vagy, aki ma ellógta a sulit, mert nem készült matekból. Vedd inkább elő szépen a feladatgyűjteményt és gyakorolj, meg szólj anyukádnak, hogy igazolja a mai napot!
2023. szept. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy barátnömet eröszakolta meg egy haverja, a történet annyi volt, hogy nagyon kellett neki WC-re menni a városban, a haver a közelben lakott, és mondta neki, akkor jöjjön be oda, nem kell keresgélnie valamit, ahová be tud menni (a környéken nincs nyilvános WC!).

Amikor kijött a WC-böl, a srác lefogta, a kezét összekötözte, leeángatta róla a nadrágot és megeröszakolta. Utána meg megfenyegette, ha elmondja bárkinek is, akkor szól a lány barátjának, a lány esett neki, direkt azért is ment fel hozzá, nem is kellett neki WC-re menni.

A lány meg természetesen félt, hogy rosszat gondolnak róla és hallgatott

2023. szept. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
tenyleg tul reagaltam egy kicsit :(
2023. szept. 6. 16:15
 6/19 A kérdező kommentje:

de fajdalmas arra gondolni hogy kitudja flortolt vele simogatta stb..

de mar tisztabban latok, es bocsanat

2023. szept. 6. 16:19
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja az nem fájdalmas, hogy a barátnőd majdnem erőszak áldozata lett, hanem hogy lehet hogy flörtölt vele?? Arra vagy féltékeny, hogy valaki erőszakoskodott vele? Egy trauma érte, te meg magadat sajnáltatod? Beteg, aberrált állat vagy. Nők közelébe, sőt emberek közelébe sem szabadna téged engedni.
2023. szept. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

beteg abberált állat vagyok...emberek közelébe sem kellene mejnek, ez azért már tuzlzás amiket itt mondtok rám igy ismeretlenül, azért mégsem én erőszakkoltam valakit hogy ilyeneket mondtok rám

és már bocsánatot is kértem

2023. szept. 6. 18:39
 9/19 A kérdező kommentje:
egyebkent nekem is fajhat valami, peldaul az ha tudja hogy valami rosszul esik nekem, es megis azt csinalja. de ez mar mas tema.
2023. szept. 6. 18:41
 10/19 anonim ***** válasza:
78%

"hogy valami rosszul esik nekem, es megis azt csinalja"


Igen, direkt megerőszakoltatta magát, hogy neked rosszul essen. Jajj, te szegényke, nagyon sajnálunk!

2023. szept. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!