Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányként hogyan mutassam ki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként hogyan mutassam ki ha tetszik egy fiú?

Figyelt kérdés

2023. szept. 6. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Mosolyogj rá, ha találkoztok integess neki, beszélgess vele
2023. szept. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyél a közelében, beszélgess vele, mosolyogj, szemezz, ilyenek.
2023. szept. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Foglalkozz vele annyit, amennyit szerinted megerdemel toled.


Inkabb igy fogalmazok, nem adok konkret instrukciokat (mert az elobb irtam egy parat).


Ha o is igy all a dologhoz akkor megtalaltatok egymast. Ha meg nem, akkor ez van.

2023. szept. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Semmiképp ne nyomulj! Legyél kicsit titokzatos,de sokat mosolyogj és ha mondjuk rádír mindig válaszolj időben. Várd meg,hogy ő kezdeményezzen.
2023. szept. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
53%

4


Na ez a legkontraproduktivabb menet.


Ezzel azt hiszi a srac hogy szorakozol vele, bohockodsz vagy csak onbizalmaskodsz es ez a legidegesitobb amikor huz - elenged. Ekkor adjak fel sokan mert ertelmetlennek tunik. Nem varni kell a sracra hogy kezdemenyezzen, a kerdezo is kezmenyezhet.

2023. szept. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

bocsi 5-ös, igen én maradi vagyok és nem tudok azonosulni a töketlen kisfiúkkal aki ha tetszik neki egy lány akkor nem kezdeményez hanem vár a lányra. Tudom,hogy kihalt már de létezik az a szó,hogy "udvarlás" és azt nem a lányok szokták csinálni!



4-es voltam

2023. szept. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
63%

6


oke

2023. szept. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak legyél őszinte. Mond meg neki, hogy kedveled.

Amit tehetsz az max annyi hogy a kérdezés előtt próbálsz közeli barátjává válni, és nem félidegenként megkérni.


(Kis lábjegyzet de a 4-es és 6-os válaszok nagyon viccesek. Semmiképp ne hallgass rájuk. A jelezgetés/játszadozás nem vezet sehova. Az, hogyha valaki nem hajlandó megkérni valakit nem töketlenség, hanem a fiatalság egy része, amit ha átlépsz akkor fejlődhetsz valamicskét.)

2023. szept. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!