Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiakba bele van kodolva...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakba bele van kodolva hogy ne szeressék ha a nőjük más férfival van?

Figyelt kérdés

tehát a legtöbb fiu nem birja ha a csaja fiukkal lóg?

de teljesen megbizik a baratnőjében, és tudja hogy sosem csalná meg. de az egója, és a tudat nem hagyja

?


2023. szept. 8. 09:59
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
evolucio ?
2023. szept. 8. 10:00
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, féltékenység. Ez rengeteg csajban is megvan, magyarul ez egy emberi jelenség, nem csak a férfiakra korlátozódik.
2023. szept. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
#1 Inkább önbizalom kérdése.
2023. szept. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Most ez attól függ hogy "hogy van" más férfival. Ha normális baratság, túlzás féltékenynek lenni. De ha egy nyomulós kis görényről van szó teljesen más a kérdés..
2023. szept. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%

Nincs olyan, hogy egy fickó nem rántaná meg a hozzá közel álló nőket, ha alkalma adódna, és következmények nélkül megtehetné.


Ezt magáról is tudja minden férfi. Éppen ezért nézi rossz szemmel, ha a nője más fickókkal lóg.

2023. szept. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12%
Semrlyikk fiu/ferfi sem bizik 100%-ban a nojeben , mivel a nok nem megbizhatok alkoholos vagy drogos allapotban.
2023. szept. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Az, hogy a történelem során úgy alakult, hogy a legtöbb kultúrában az asszonyok félrelépését szigorúbban büntetik, míg a férfiak esetében inkább elnézett, vagy egyenesen elfogadott, ha a feleségük mellett szeretőt vagy szeretőket is tartanak, alapvetően két okra vezethető vissza. Az egyik, hogy ugyanezen kultúrákban általában a férfiaknál volt a hatalom, és ők írták a játékszabályokat. A másik, hogy a nő félrelépése esetén az adott házasságban született gyermekek származását onnantól bárki megkérdőjelezheti, ami egy csomó öröklési és egyéb problémát vet fel.
2023. szept. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Ez voltaképp bizalmi kérdés. Nekem volt egy barátnőm, mindig fiúkkal lógott, és sosem azokkal jött össze, akikkel lógott. Mivel fiús lány volt, metálos/punk-féle, így nála ez nem zavart. De volt egy nőiesebb lány, aki néha fiúkkal lógott, és jött már össze abból a bagázsból, na abban a lányban nem bíztam, ha srácokkal volt. Szóval ez attól függ, milyen az alaphabitusa, milyen a múltja. Előző lányban 100%-ig megbíztam, sosem csalt meg, másik lány megcsalt egy "haverjával".
2023. szept. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#5 ott a pont

vannak akik örülnek hogy végre egy lány van a jelenlétükben, és kanosak lesznek. perverz fantáziák vágyak.

max ugy lenne elviselhető ha annak a fiunak is van csaja, es nem csak azért van a párunkkal mert nincs más nő neki.

de a többi választ is meg tudom érteni

mondjuk erre felé ahol én lakom itt megbélyegezznék a lányt egy szajhának ha más fiukkal is látnák lógni, a fiut pedig egy papucsnak tekintenék :D

2023. szept. 8. 19:40
 10/12 A kérdező kommentje:
U.I. én nem a csajomban nem bizom, hanem a fiukban. ;)
2023. okt. 12. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!