Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a lánybarát...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a lánybarátom? Igen ide írom a kérdést, de nem kapcsolatok, de ez van tele tinikkel.

Figyelt kérdés

Na szóval megismertem egy lányt épp hogy kicsit neten, pár szót beszélgettünk igazából covid volt és ennyi. Aztán abbamaradt, megint elkezdtünk beszélgetni pár hónap múlva megint abbamaradt és most megint beszélünk pár hónapja (1x én írtam a lányra 1x ő rám).

És mindig jókat beszélgettünk de most nagyon elmélyültünk, kiderült mindkettőnknek jót tett hogy ilyen sokat beszélgettünk nyár elején, meg igazából nyáron is. Közben kiderült hogy barátja lett, amitől én nem esek hanyatt mert igazából nem a csajra hajtottam úgy konkrétan csak dumáltunk.(Ha annyira hajtottam volna rá akkor nem maradt volna annyiba a beszélgetés még az elején)

Inkább csak ilyen köztes volt még akkor, aztán lett barátja én úgy gondoltam hogy akkor szép lassan majd abbamarad a beszélgetés, de nem. Ugyanúgy sokat beszéltünk. Aztán augusztusban feljött a téma hogy hogy fogunk suliidőben beszélgetni majd mert ugye aludni kell akkor, elfoglaltságok, tanulás stb.

Ő írta hogy hogy nem ér rá hétközbe + átmegy a barátjához minden hétvégén szombaton 1 napra stb stb. Szóval úgy jött le mintha sehogy se érne rá. Én felajánlottam hogy akkora pihentessük és ne romoljon meg inkább, majd szünetekben beszélgetünk, meg hát itt a következő nyár is. De ő elkezdett tiltakozni hogy ez számára nagyon nem okés, neki szüksége van arra hogy beszéljünk sokat. Na mondom oké, akkor szakítsunk erre is időt.


Na de most meg a lány kurvára sosem ér rá, még este sem, pedig ő mondta hogy akkor mennyire jó meg minden is. Ja és suli mellett annyira elfoglalt hogy beiratkozott még 2 sportra (xD). Jó mondom akkor péntek délután meg a vasárnap szabad neki akkor... Hát akkor sem mert nem 1 napra megy át a barátjához hanem 3 napra... És akkor nyilván nem is válaszol, csak éppen ha a barátja nem foglalkozik vele. Pl. rám ír random éjfélkor tök kedvesen, de hát akkor meg én nem érek rá vagy alszok, akármi.


2023. szept. 10. 22:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocs. Szóval röviden... Ha nem jó neki semmikor és még magának is beszervez plusz programokat, akkor miért nem tudja mondani, vagy miért nem egyezett bele amit mondtam? Igazából csak szar hogy nem tudjuk sosem összeegyeztetni a beszélgetést.
2023. szept. 10. 22:33
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele mostmár, egyébként ez egy teszt volt a részéről, amikor belementél hogy a barátja mellett szakítasz rá beszélgetési időt, minden érdeklődését elvesztette feléd. Maximum úgy tudtad volna kimenteni hogy beszélgessünk de élőben, amúgy viszlát kb....de te eleve nem akartál semmit.


Na mindegy a lényeg tini lány, a barátját nagyobb férfinak érzi így innentől kezdve csak akkor vesz elő amikor nincs jobb dolga. Kb ha nagyon kedves vagy elköszönhetsz hogy szia, ennyi volt. De hagyd, nincs értelme

2023. szept. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet benne valami, szerintem is ilyen lelki nyomorék talán. Mert csak akkor ír éppen ha nem foglalkozik vele a barátja, van a 8 féle elfoglaltságából nincs éppen egy se.
2023. szept. 10. 22:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez biztos van tapasztalatom, ez a típus ilyen. Barátjának él, egyébként bejöttél neki, de ez egyfajta teszt volt és már ki 0-zott. Mindegy te részedről ennek semmi értelme
2023. szept. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ideje van, vagy valami problémája, vagy unatkozik, akkor ír neked. Különben meg le sem . . . Többre ne is számíts nála!
2023. szept. 11. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!