Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a dagi, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a dagi, de jóarc srácokról?

Figyelt kérdés

Heyy!

Kíváncsi lennék, hogy az össznép mit gondol a magamfajta fiúkról.


Tehát, dagi vagyok, átlagos arcom van, de igényes vagyok és jól öltözködök.

Szórakoztató vagyok, tájékozott, kellemes a társaságom és a külsőmből adódóan nincs durván önbizalomhiányom, szóval ha egy lánynál tudom, hogy szabad a pálya, merek lépni.


Idáig volt két, hozzám képest elég jól kinéző, kedves, aranyos barátnőm és őket valahogy sikerült annyira megvennem, hogy tényleg odáig voltak értem, viszont kíváncsi lennék, hogy hatalmas nagy szerencsém volt-e velük és soha nem találok már hasonlót, vagy annyira nem gáz más szemében sem, hogy ilyen vagyok és simán lehet ilyenben részem még..?


Igazából én így szeretem magamat, mert én vagyok az a srác, aki fel tud dobni bármilyen házibulit, de kettesben is le tudlak nyűgözni a sok dologgal amit csinálok, ellenben dagi vagyok

(nem az a kövér, akinek a hasa a térdéig ér és nem tud meg sem mozdulni, sőtt, szeretek sportolni alkalmanként) ami -feltételezem - nem túl vonzó a legtöbbek számára.


Mi a véleményetek erről a "karakterről"?


2023. szept. 11. 05:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként a kérdést nem azért írtam ki, mert nem találok perpill senkit és pár néhány kedves szóra vágyom, szimplán érdekel, hogy valakinek van-e erről szélsőségesebb véleménye, vagy ezeket a tulajdonságokat együtt mennyire gondoljátok jónak-rossznak bármilyen szempontból :)
2023. szept. 11. 05:03
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Ha jó arc vagy akkor semmi gond. Vannak akik kifejezetten szeretik is. Szerintem egyébként jobb is ha van egy kis husi a palikon. Nem túl sok,ahogy te is írtad. de azért ne fújja el a szél.
2023. szept. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek olyan embert, aki már ducibb, 50 felett van, nem is túl jóképű, de mégis világ életében tele volt csajokkal, mert egyszerűen megnyerő a karaktere. Sőt, csajból is ismerek olyat, aki abszolút nem klasszikus szépség, de elég könnyen szed fel srácokat.

Szóval ne aggódj a kinézeted miatt, hiszen csak annyi a lényeg, hogy jófej legyél.:)

2023. szept. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, kinek, mit jelent a dagi.

Van, akinek a kicsi túlsúly is már az. Van, aki szerint meg csak a betegesen elhízott.

Engem nem zavar a túlsúly, csak ne legyen annyira elhízott, hogy akadályozza a mozgásban, vagy pl. nem fér bele egy székbe, stb.

2023. szept. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!