Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagy probléma?

Figyelt kérdés

A suliban már gyakoroljuk a szallagavató táncot.

Ma a probán begörcsölt a talpam és alig tudtam végig vinni a táncot mert a hátam is eléggé fájt.

A barátomnak sokat mondtam, de már egy hete kb hogy nagyon jól esne egy masszázs de nem érdekelte.

Ma pedig ugye mível begörcsöltem oda jött egy fiú és megmasszírozta a talpam.

A barátom nagyon ideges lett de ugye én hagytam ennek a fiúnak mert nagyon jól esett és mivel volt rá alkalmam megkértem, hogy a vállam hátam is masszírozza meg és nagyon kellett már. Közbe szerdára pedig foglalt ido pontot nekem masszázsra.

A fiúmal szakítottunk de annyira nem bánom mert toxikus féle volt.

Fáj nagyon és kiszeretnék békülni vele de már nagyon jól esett volna egy masszázs.

Mondjátok hogy tudat alatt ti is ezt tették volna.


2023. szept. 12. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem miért lenne probléma, hogy te szakítottál és pont a politika rovatban?
2023. szept. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Mészáros Lőrinc volt a barid, Andika?
2023. szept. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

Az a nagy probléma, hogy ide-oda csapódsz. Szakítasz, de nem baj, mert toxikus volt, viszont azért ki akarsz vele békülni, mert fáj. Mi van???

Egyébként a talpmasszázst magadnak is elintézhetted volna.

2023. szept. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!