Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeret engem vagy sem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret engem vagy sem?

Figyelt kérdés
"Az van, hogy a volt barátnőm hozzámentem, pedig azt mondta, hogy már nem szeret, mert folyton flegmázok vele. Ebbe igaz volt, három napja flegmáztam vele, de nem azért, mert nem szeretem, még csak megcsaltam sem. Eről szó sincs. Elmentem, hogy beszéljük meg, de ő az exével beszélgetett a Facebookon. Azt mondta, csak barátok, de a csávó többet akar, akkor a kelleténél, mert szívleli meg hercegnőnek szólítja Facebookon. Romániából. Így eből nem lesz semmi. De az én gyerekemet várja. Elmentem, jó, azt mondta, nem szeret, mert sokszor flegmáztam vele. De ott aludtam, mert nem volt buszom, és tettem úgy, mintha alszom. Ő meg betakart, megcsókolt, és utána mellém bújt. Utána még a szex is megtörtént. Ő kezdeményezte sokszor. Aztán másnap reggel is mondja, hogy nem szeret, stb. De utána pár óra után megint ölembe ült, fogdosta a seggem. XDDD. De le vagyok tiltva neki, még esélyt sem adok neki. Most szeret vagy nem, én nem tudom."
2023. szept. 12. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerű a válasz; nem. Ha szeretne, nem “nem szeretne” mert flegmázol. A csaj másfelé is kivetette a hálóját, valószínüleg az éjszakai puszi meg takaró felhúzás csak egy női ösztön, nem pedig tényleges szeretet. Ne engedj neki, ő már csak játszik veled. Óvd meg magad tőle és a röhejes játszmáitól, és engedd el.
2023. szept. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van ez jo tanács
2023. szept. 13. 23:30
 3/4 anonim ***** válasza:
De sajnálom, hogy ezt kell átélned, kitartást és sok erőt hozzá, jobb lesz minden idővel
2023. szept. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm remélem jobb lesz idővel
2023. szept. 15. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!