Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 év alatt a tescóban nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 év alatt a tescóban nem lehet óvszert venni?(Lent)

Figyelt kérdés
Kiraktak egy új papírt minden önkiszolgáló kassza fölé, hogy valami 1994. rendeletben kimondják hogy alkoholt és szexuális tevékenységek előségítéséhez eszközöket nem lehet 18 év alatt venni. Eddig nem volt kirakva és probléma nélkül kisétáltam egy óvszer megvásárolása után. (17f)
2023. szept. 13. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Az óvszer nem minősül szexuális segédeszköznek, szóval nem kell 18 évesnek lenned, hogy vehess.
2023. szept. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%

#1

Tőlem 9 éve kértek el személyit és nem adták ide, mert nem voltam 18.

Tényleg nem értem a dolgot. De ha veszel ilyet önkiszolgálónál akkor is ha jól rémlik jelez a rendszer.

Nem értem, hogy miért van ez, hogy mire jó... de van aki tartja ezt.

2023. szept. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
#2 Akkor ott szabályellenes dolog történt, hiszen óvszert 10 évesen is vehet bárki. Eleve hülyén jönne ki, hogy 14 év a beleegyezési korhatár, de csak 18 felett vehetsz gumit.
2023. szept. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Síkosítót nem vehetsz, óvszert igen.

Segédeszköz az, ami örömszerzésre készült, ezt semmiképpen sem állíthatjuk az óvszerről.

2023. szept. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Pártunk és kormányunk így segíti elő a népszaporulat növekedését.


Melyik 16-17 éves fog leállni az eladóval vitatkozni?

2023. szept. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Ez eddig is így volt, csak sok eladó nem volt ezzel tisztába. Dmben is lehet kapni vibrátort és azt 18 éven aluli nem is vehet, köteles személyit mutatni elmúlt e 18. De az óvszer nem számít szexuális segédeszköznek.
2023. szept. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol is vehetsz, nekem a sikosítóval se volt bajom 18 alatt. Szóval erre nem tudom, ahogy fentebb írták valóban vonatkozik-e bármi, én simán megvettem mindkettőt. Szexuális segédeszközt viszont már nem is tudsz csak szex shopban, ha jól tudom, azt nem adják ki, de be se engednek jobb esetben, bár tőlem még ott se kértek egyszer se személyit, de csak azután mentem alapból hogy betöltöttem a 18-at.
2023. szept. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
nem fognak személyit kérni. ha kérdezik h hány éves vagy rá vágod hogy 18 oszt cs.
2023. szept. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
24%
a vibrátorhozz miért kell 18 évesnek lenni? mert tudtommal azzal nem lesz senkinek semmi baja és nem esik senki teherbe, ép azt előzi meg hogy egy lány ne szexeljen fiukkal.
2023. szept. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!