Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik hogy teljesen megválto...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy teljesen megváltozott az exem?

Figyelt kérdés

Előre szeretném leszögezni, hogy már több mint 2 éve szakítottunk és azóta egy boldog párkapcsolatban élek. Nem azért érdekel mi van vele mert nem tudtam még elengedni csupán inkább kíváncsiság. Mivel az ő es az én családom egy része szinte legjobb barátok, így sokat hallok róla annak ellenére hogy már elköltözött otthonról. Amikor szakítottunk sem akartunk rosszban maradni sőt jóban is váltunk el majd végül azért lett vita a vége mert a szakítás után hónapokkal én össze mertem jönni valakivel, magyarán hamarabb mint ő. És ebből lett a letiltogatás. Lényegtelen. Tehát mivel ennyire jóban van a két család tudok róla, hogy van új párkapcsolata lassan egy éve, kivettek egy albérletet közösen. Tehát megpróbálják a közös életet. Viszont az exem mindig egy olyan ember volt legalábbis mellettem de egyébként előttem is, hogy a kapcsolata mellett más lányokkal flörtölt. Tehát én anno össze vissza lettem csalva még ha testileg elvileg nem is ( én nem lennék benne biztos), de konkrétan gyűjteménye volt más lányok meztelen képeiről.

Ezek miatt és az állandó veszekedései miatt , mivel mindemellett egy nárcisztikus személyiség volt szakítottunk. Én nem vagyok olyan, hogy szitkozódjunk meg minden, szépen akartam befejezni. De mint kiderült nem jött össze.

Tehát létezik szerintetek az hogy megváltozott ennyire? Hogy már nem nézeget más lányokat? Nehezen tudom elhinni sajnos mivel látásból ismerem a barátnőjét és tudom nem illik ilyet mondani, de nem egy szép lány, sőt.. Tudom, hogy ez lényegében sosem fog számomra kiderül, de mégis én elképzelhetetlennek tartom, hogy ez az ember megváltozzon valaha. Viszont a lány meg szerintem örül, hogy valaki összejött vele és nem hiszem, hogy észre is venné ha valamit csinálna a háta mögött.



2023. szept. 14. 08:59
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem egy nárcisztikus sosem változik.
2023. szept. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Megváltozott, de ezzel nem kell foglalkoznod.
2023. szept. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem foglalkozok vele én azóta nem beszéltem vele sőt nem is láttam és nem is akarom. Inkább csak hihetetlennek érzem hogy ő képes legyen megváltozni. De lehet
2023. szept. 14. 13:22
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha kifejezetten diagnosztizált nárcisztikus, az nem fog menni, legalábbis intenzív terápia nélkül tuti nem... Bár a személyiségzavarokat nehéz kezelni.
2023. szept. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Egy örökölt ill. berögződött jellem, aligha változik meg. Legfeljebb mutatja, hogy igen, de titokban (...).
2023. szept. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, jobban kielégíti a nő érzelmileg, mint te, és nincs szüksége más nőkre,még ha nem is olyan szép az a nő.
2023. szept. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Senior Séf ***** válasza:
Felejtsd el ezt a berögződött jellemet, kedves 5-ös. Egyszerűen mindenki mellett mások vagyunk, más irányba változunk. Én pl szakítottam már azért, mert nem szerettem azt az embert, akivé lettem a csaj mellett.
2023. szept. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Így két hónap múlva megválaszolta nekem ezt a kérdést. Pár napja látta az egyik barátnőm egy szórakozóhelyen tök egyedül, mármint a barátnője nélkül bulizni. És nem csak egy egyszerű kikapcsolódásról volt szó a haverokkal, mert tényleg egyedül érkezett és láthatóan csajozni ment, a lányok társaságát kereste egész este. Mindeközben elvileg együtt élnek a barátnőjével. Szóval igaza volt itt néhány embernek, hogy van aki sosem tud megvàltozni. Na ő egy ilyen ember ezek szerint.
nov. 20. 22:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudod, kérdező, ha szerelmes vagyok a páromba, nem megyek csajozni. Ha meg nem vagyok szerelmes, az nem az én hibám.
nov. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!