Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhet egy 16 éves és egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy 16 éves és egy 25 éves kapcsolata?

Figyelt kérdés

2023. szept. 15. 14:42
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
82%

#28 Ez a másik irányba túlzás. Nem elzárkózni kell ettől, hanem okosan kezelni, nem bedőlni a hízelgéseknek. Lesz majd egy srác, akivel kölcsönösen szeretitek egymást, akiben megbízol, akivel átélhetsz mindent. Viszont gyaníthatólag ez a srác nem a huszonéves korosztályból fog érkezni.:/

A önmegtartóztatásról pedig annyit, hogy ennek régen volt egy funkciója, de mára ez már egy elavult dolog. Nem feltétlen lebeszélni akarlak erről, de tudnod kell, hogy a legtöbb srác el fog hagyni azért, ha házassagig nem akarsz lefeküdni. Az meg a másik, hogy az elfojtott dolgok egyszer a felszínre fognak törni, de sajnos nem mindig akkor, amikor az ember szeretné.:/

2023. szept. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Mindenesetre köszönöm a válaszokat:D
2023. szept. 17. 10:42
 33/37 anonim válasza:
25%
Esetleg lányokkal nem akarod megpróbálni?
2023. szept. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Háát...veled biztos :D
2023. szept. 17. 19:57
 35/37 anonim ***** válasza:
85%
Lehet hogy a fiú is szűz. Nekem a feleségem 15 évesen a kapcsolatunk elején azt mondta, hogy ő csak majd 18 évesen akarja elveszíteni. Aztán később 16-ra módosította, aztán egyik randinkon rámmászott, de már korábban is benne lett volna. Direkt azért mászott úgy rám, hozzámsimulva, mert azt akarta. Én meg nem vettem észre :D Aztán valamikor elmondta szóban, hogy ő már szeretné. És meg is történt, minden gyönyörű és tökéletes volt! Kb 4 hónaposak voltunk akkor. Szóval lehet, hogy most még nem akarod, de pár hónap múlva meg már igen. Én simán vártam volna 18 éves koráig, és nem gondoltam, hogy változtatni fog ezen, én meg nem is hoztam fel 😁 Szóval szerintem simán tud várni a szexxel 2 évet, ha szeret. De ha szeretitek egymást, akkor te is akarni fogod hamarabb.
2023. szept. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
18%
31 a házasság előtti szex paráznaság és a földi élvezetek soha sem tartanak örökké emiatt egyáltalán nem éri meg megvetni Istent. ha valaki igazán szeret vár mondjuk érdemesebb eleve egy vallásos embert választani.És egy csomó előnye is van ha vártok házaságig így az nem csak egy pappír lesz. kb ez olyan hogy először szóban adjátok oda magatokat a másiknak aztán utána hát khm ténylegesen is.
dec. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
36 ez egy elavult hülyeség. Régen csak azért került beveuetésre, hogy kevesebb zabigyerek legyen
dec. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!