Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről beszéljek egy lánnyal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszéljek egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon bejön nekem. Tudomást szereztem róla, hogy én is bejövök neki, de valójában nagyon keveset beszéltünk egymással. Mindig szemezünk és hasonlók. Írjak rá? Beszélni nem igazán tudnék vele, mert mindig társaságban van. Meg amúgy is, miről tudnék beszélni vele? 17 vagyok, ő 16.
2023. szept. 22. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Igen, írj rá! Kérdezd meg, hogy van e kedve beszélgetni. Utána minden jön magátol. Velem és a legjobb barátommal ugyanez volt. Neki is tetszettem és ő is nekem. Mindig csak szemezgettünk. Igaz, én adtam meg a kezdő lökést, de végül rám írt. Beszélgettünk, nagyon jóba lettünk. Az én családom miatt nem akartam vele összejönni, így csak barátok maradtunk. De a lényeg, hogy igen, írj rá!
2023. szept. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Az első vagyok. Lemaradt, hogy nő vagyok.
2023. szept. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá, aztán engedd menni a dolgokat. Ha nem tudtok semmiről dumálni, az a kémia részleges, vagy teljes hiányát jelenti. Ezért nem érdemes előre témákkal készülni, mert az össze nem illést egy ideig lehet csak leplezni.
2023. szept. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetni bármiről lehet: iskola, osztálytársak, tanárok, ki milyen kiránduláson, nyaraláson vett rész, milyen volt, jövőbeni képek, mi akar lenni...
2023. szept. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!