Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 éves vagyok és tanácsod/tap...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves vagyok és tanácsod/tapasztalatot szeretnék kérni.?

Figyelt kérdés
Hazudtam a páromnak többször is és elvesztettem a bizalmát.Nem vagyunk együtt ez miatt de probaljuk helyrehozni a kapcsolatunkat de nemtufom hogyan tudnám elnyerni ujra a bizalmát. Mert ha igazat mondok is felmerul benne hogy lehet hogy hazudtam. Mindakettrn nagykn szeretjuk rgymast es nem tudunk meglenni egymas nelkul es mindenkepp szeretnem helyre hozni.

2023. szept. 23. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindig mondj igazat és ha látja idővel majd hisz neked. Lehet ez sokára lesz.
2023. szept. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan.
2023. szept. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az elvesztett bizalmat nem lehet visszaszerezni, mindig ott lesz a "mivan ha megint hazudik" gondolat, nem elég ha szeretsz valakit.. nekem emiatt lett vége egy kapcsolatomnak, utólag rájöttem hogy nem is volt baj, mert nem volt érett meg őszinte.. talán évekkel később újra lesz bizalom
2023. szept. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, nekem volt egy exem, aki eljátszotta a bizalmam. Megígért valamit, esküdött, hogy úgy lesz, de nem azt tette, pár héttel később pedig kiderült. Azt mondtam hogy oké, csalódtam, de lehet, hogy csak egyszeri eset volt. Másodjára már teljesen odalett a bizalmam, akárhogy akartam hinni neki, nem ment. Amikor harmadjára hazudott a szemembe, és kiderült, mondtam, hogy ne keressük egymást többé. Megbízhatatlan, hazug emberre nem lehet kapcsolatot építeni. Lehet, hogy többé nem hazudott volna, de én nem hittem többé neki. Ez van.


Hagyd őt békén, olyat érdemel, aki nullaszor vágja át. Te meg keress olyat, akit vagy nem érdekel, ha átvágod, vagy őt már tényleg ne csapd be.

2023. szept. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az eljátszott bizalmat nehéz visszaszerezni. Engem is csak egyszer szabad félrevezetni, utána nincs benne bizalmam.

Ha gondolod - állj eléje, ígérd meg, hogy többé nem fogsz hazudni, legyetek még együtt és lássa ő maga, hogy vele szemben őszinte vagy.

Persze, az sem mindegy, hogy mennyire volt lényeges a hazugság, mert ha azt kérdezte, hogy szereted-e a mákos tésztát, Te pedig nemet mondtál, aztán leközelebb rajongtál a mákos tésztáért, az egészen más, mint ha lényeges dologban hazudtál.

2023. szept. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen ezt nem erőltetném tovább. Tanulj belőle és lépj tovább. Ne büntesd se őt, se magadat.
2023. szept. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!