Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van arra példa, hogy egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van arra példa, hogy egy lány fogdosott egy fiút akarata ellenére?

Figyelt kérdés

Létezik ez a jelenség? Ilyenkor mit tesz a fiú? Tapasztaltatok ilyet?

Vagy ilyen csak izmos lányokkal fordul elő, akiktől nem tudják kiszabadítani magukat a fiúk?



2023. szept. 23. 19:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Én még sosem láttam/halottam ilyesmit.
2023. szept. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

Van.

Megfogtam a kezét, levettem magamról, és közöltem vele, hogy hagyja abba, mert egyrérszt barátnőm van, másrészt egyébként sem jönnek be az ilyen primitív ismerkedési formák.

2023. szept. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
16%
2. hol fogott meg?
2023. szept. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem hiszem, hogy ez tini korban gyakori lenne, viszont a nők általi bántalmazás sajnos ugyanúgy létező jelenség, például olyan házasságokban előfordulhat, ahol a nő az erősebb.
2023. szept. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy 13 éves lány, mikor 16 voltam... Benyúlt a felsőm alá, és végigtaperolt - a villamoson, mindenki szeme láttára.
2023. szept. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
97%
Én kb. 12éves lehettem. A lány kb 13-14.Utcánk beli volt.Barátkoztunk,játszottunk.Szerelmes volt belém.Szerelmes leveleket írt nekem.Akkor még nem volt tévé,stb.Próbált csókolózni velem de én még kis hülye voltam.Aztán egyik délután meg ölelt,be nyult a kisgatyámba és megfogta a farkamat.
2023. szept. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Van, altalaban ribizlik szoktak
2023. szept. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet. Egy csaj taperolt hátulról tömegközlekedésen. Ócska kis p.csa volt, le is állítottam, pedig nem nézett ki nagyon rosszul.

De ócska volt.

Filmes példa

Michael Kirk Douglas - Demi Moore Zaklatás című film. Érett gondolkodást igénylő filmre vitt téma

2023. szept. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
10%
8 as válaszban ez tuti te vagy, Tina ha olvasod és magadra ismertél írj priviben. Ez már nem biztos,de lehet 6 os is te vagy
2023. szept. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mennyire vág kategóriába, de emlékszem, hogy olyan tíz évvel ezelőtt nyilatkozta Józan László színművész, hogy a színházból kifele menet, autogram-osztáskor az egyik rajongója random elé állt, és megragadta a farkát. Azt mondta, hogy rettentően rossz volt, lefagyott, és csak némi fáziskéséssel tudta kinyekegni, hogy mit képzel, és fejezze be rögtön.


Úgyhogy simán előfordul ilyen felnőttekkel is. Nem kell hozzá izompacsirta csaj se, elég a pasiban keltett sokk és egy hülye tyúk, aki azt hiszi, neki mindent lehet.

2023. szept. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!