Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelemes belém a fiú?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemes belém a fiú?

Figyelt kérdés
Egy éve kerültem új sulimba és barátnőim szerint egy fiú teljesen belém zúgott… A fiúval naponta beszélek, már moziba is elmentünk ketten, elég sok titkát megosztotta velem, megölel és amikor sár volt akkor vitt az ölében is több mint 10 percig :)) barátaim szerint én vak vagyok és összekéne vele jönnöm, de én nem igzán tartom ezeket jeleknek…

2023. szept. 27. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehetnek tetszés jelei, de sajnos barátinak is értelmezhetőek. Lehet jobb lenne őszintén megkérdezned tőle.
2023. szept. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Légy hozzá kedves, szólítsd meg néha-néha, mosolyogj rá, hogy lássa azt, hogy Te is akarsz tőle valami viszont-vonzalmat.
2023. szept. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"vitt az ölében is több mint 10 percig"

Hát tudod... írjon neked szerelmes verset?

Még mi kell?

Amúgy TE mit csináltál, amiből akár egy szikra érzelmet is láthatott belőled?

2023. szept. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is fülig, de azért bizony szerelmes. Örült, hogy vihet az ölében. Ráadásul, milyen figyelmes, ügyel rád, nehogy besározd a cipődet. Ez elég arra, hogy magad is rájöjj, hogy kellene kezdj vele egy bővebb beszélgetést, találkozót, persze csak kettesben.
2023. szept. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ma egésznap vele beszéltem, nagyon kedves volt velem. Elhívott a moziba is, hogy elmenjünk megnézni a Gran Turismot miútán közöltem vele, hogy bírom a kocsikat. Lehet ez is jel, de nem igazán tudom eldönteni. Mindenkinek köszönöm a válaszokat :))
2023. szept. 28. 16:13
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beléd esett és azon se lepődnék meg, ha már fülig szerelmes lenne. 😍

Amúgy te csak barátként tekintesz rá, vagy neked is tetszik? El tudnád képzelni barátodként?

2023. szept. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6osnak: igen, eltudnám őt kèpzelni, mert nagyon kedves és teljesen ugyanolyan a személyiségünk. De lehet, hogy neki még túl korai, mert ma megöleltem őt barátilag és ő csak elpirult… 🫠
2023. szept. 29. 21:11
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor semmi gond!

Öleld meg holnap is, és vegyél neki egy sütit.

2023. szept. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak sok volt a romantikus sorozat, meg film? 😀

Jó nagy sár lehetett, ha 10 percig cipelt 😀😀

2023. szept. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
:)
2023. okt. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!