Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek/mondjak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek/mondjak neki?

Figyelt kérdés

Szóval most vagyok végzős gimis és vannak keringő próbáim. Egy alsóbb évessel táncolok akit a próbák előtt nem ismertem.


Az a helyzet, hogy nagyon jól eltudok vele beszélgetni, tök jó a humora és nagyon jó vele táncolni.


Én szeretnék vele próbákon kivül is beszélgetni. Anyum szerint lehet félős a fiú és bátorítani kell. Nem tudom, hogyan érjem el, hogy magáról mondjon és, hogy legyen neki ledve velem találkozni esetleg…


Én az elöző években nagyon visszahúzódós típus voltam, fiúkkal egyáltalán nem tudok/tudtam beszélni. Most tavaly/ebben az évben kezdtem jobban megnyílni, nyitni az emberek felé. Nincs semmi tapasztalatom fiúk téren.


Valaki tudna segíteni, hogyan tudnák vele jobban beszélni?



2023. szept. 28. 18:48
 1/6 anonim válasza:
100%
szio, probálj meg vele edzés után beszelni, nem is azt hogy van e kedve talalkozni hanem csak ugy siman. latni fogod rajta hogy bejossz e neki vagy nem. ha ennyire nem akarja mindani hogy talalkozzatok, akor kerdezd meg te, semmit nem veszitesz
2023. szept. 29. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyszer kérdezd meg egy beszélgetés, vagy esetleg a próba végén, hogy lenne-e kedve találkozni sulin kívül. A reakciója árulkodni fog.:)

Félni pedig nem kell ettől, barátként is elhívhatod, aztán maximum több lesz belőle.

2023. szept. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Sajnos az a baj, hogy túlgondolom a dolgokat és félek, hogy mit gondol rólam. Nem tudom mire számítsak, tényleg túlgondolom az ilyeneket és nem merek rákérdezni. Még kérek segítséget a barátnőimtől is, de köszönöm a tippeket:)

2023. szept. 29. 12:06
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg persze, hogy nemet mondd utána kicsit kínos lennének a próbák…
2023. szept. 29. 12:07
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 És akkor mi van, ha nemet mond egy baráti meghívásra? Semmi nincs. Akár a suliban is nemet mondhatna ugyanúgy.
2023. szept. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Érteeem, de a decemberig keringő próbák lesznek és együtt táncolunk nem hiszem, hogy nem lenne kínos az úgy
2023. szept. 29. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!