Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szép lányokkal hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép lányokkal hogyan viselkednek a fiúk?

Figyelt kérdés
Mindig ha megyek valahova igyekszem csinos lenni viszont sokan mondják hogy szép vagyok de egyszerűen nem akarom el hinni. Mindig mikor megyek valahova legyeskednek körülöttem a fiúk. Rám mosolyognak, bámulnak, mögöttem jönnek és nézik a seggem meg ilyenek. Volt olyan hogy két srác bevárt engem mire én végzek az étterembe az evéssel pedig ők már rég végeztek. És csak azt látom hogy jönnek mögöttem szóval megvártak. Volt olyan is hogy el kezdtek nekem énekelni. Állandóan kacsingatnak. Nem tudom hogy most ez miért van mi a véleményük rólam. Nem tudom ezt hova tenni sokszor.

2023. szept. 29. 10:44
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
84%
"Ha nem foglalkozom vele talán elmúlik"
2023. szept. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
89%
És ezt ilyenkor suli időben jutott eszedbe kiírni? Biztos tini lány vagy?
2023. szept. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
72%
Megakarnak dugni
2023. szept. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
#3 amikor elsőnek látnak?
2023. szept. 29. 11:27
 5/31 anonim ***** válasza:
79%
Attól hogy valaki arcra szép még nem egyenlő azzal, hogy körbe ugrálják a pasik. Ha hiányzik belőle egy megfelelő vagányság/humor/kisugárzás, akkor önmagában nem elég. Volt tényleg nagyon szép és vékony csinos lány az osztályunkban, de nagyon csendes és visszahuzódó volt így nem különösebben érdekelt senkit. De volt egy másik, aki arcra kevésbé volt szép, de nagy melle volt és egy igazi humoros nagydumás vagány csaj volt. Na érte konkrétan minden pasi rajongott és kereste a társaságát.
2023. szept. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
#5 de ha még nem ismerik és úgy ugrálják körbe?? Én is humoros csaj vagyok
2023. szept. 29. 11:37
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nem ismerik?
2023. szept. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
#7 hát tegyük fel csak meglátják az utcán
2023. szept. 29. 11:43
 9/31 anonim ***** válasza:
82%
Jah az egyén függő. Van aki bámul van aki fütyül és van akit hidegen hagy.
2023. szept. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
27%

Én általában csak kiverem rájuk. Tudom, alpári, de ez van. Igen, van, hogy meglátlak buszon, utcán, suliban... Hazamegyek, lefekszem az ágyra, felidézem minden egyes vonalad, formád, tónusod, és igen, elképzelem a szeretkezést veled, vagy csak csodállak, és kiengedem a hófehér szeretet, lehet, hogy többször is.


És igen, lehetsz 14, vagy 16, én megteszem, és nem érzek szégyent.


30 éves vagyok.

2023. szept. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!