Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mennyire fura nektek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire fura nektek, lányok, ha egy fiú kiderít rólatok mindent?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy még egy szót sem beszéltetek?
2023. szept. 29. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Férfiként írhatok?


Nálam alap, hogy "lenyomozom" a nőt. Nem árt tudni, hogy van-e kanid, ha igen milliárdos maffiózó-e, van-e pia/drog bajod, dolgozol vagy tanulsz, hová szeretsz járni, hogy "véletlenül" beléd fussak,...


És ehhez nem kell CIA ügynöknek lenni. Ott a közösségi média, és 1-2 fecsegő ismerős.

2023. szept. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Én menekülnék, de nagyon.
2023. szept. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2. Mé'? Ti nők nem kerestek rá a kanira?
2023. szept. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Mit takar a minden? Mert ha azokat nézeget amiket kiraktam közösségi oldalra nézze. Azért raktam ki, mert nem zavar ha más is (akár idegen) látja.

De ha a 2017es vérképem eredményét is megtalálta akkor creepy és húzom a nyúlcipőt.

2023. szept. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#3 A rákeresés és a nyomozás közt óriási különbség van.
2023. szept. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Elobb kideritem hogy van-e pasija fb-n.

Vagy valami.

Hogy megerjen-e kezdemenyezni nala.

Ha van, akkor csak kepzelodtem, vagy jatszadozik velem

2023. szept. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Engem is az érdekelne, hogy mit jelent a "minden". Ha olyan dolgokat tudna meg, amik nem nyilvánosak, akkor letiltanám mindenhol és onnantól kerülném.
2023. szept. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%

7.-re.


De ami NEKED nem nyilvános, az másnak lehet, hogy igen. És nem, nem arról beszélek, hogy rendőr a srác és lekéri a nyilvántartást, vagy dokiként a TB dolgaid.


Saját példa.

- Tetszett egy lány, és elolvastam a szakdogáját, ami nem volt nyilvános.

- Egy másik hölggyel "véletlenül" összefutottam a lakása közelében, mert a cégnyilvántartásban ott volt a címe. És az meg nyilvánosan a neten, csak tudni kell hol keresd.

2023. szept. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8 Tehát az első esetben nem tudtál meg olyan személyes infót, a másik esetben meg nyilvános dolgokra találtál rá. Jó példák voltak.:D
2023. szept. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
9. Miért, te mit titkolsz? Elvonó? Abortusz? Körömgomba? Hitel?
2023. szept. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!