Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből lehet megállapítani, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet megállapítani, ha vonzóbb vagy az átlagnál esteleg valakinek tetszel vagy akár egy idegen vonzónak talál már ha egyáltalán van erre mód?

Figyelt kérdés

Szerintetek van valamilyen jele annak, hogy az átlagosnál jobban nézel ki?

Nem feltétlenül szupermodell kinézetet értek ez alatt.

Ti hogyan szoktatok reagálni arra ha láttok egy vonzóbb lányt vagy srácot?

Jelent valamit ha például sokszor kapom azon magam hogy miközben sétálok valakinek megakad rajtam a tekintete még ha csak pár másodpercre is?

Bármilyen tanácsot, történetet, tippet várok.

Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!

17F



2023. szept. 30. 19:35
 1/5 anonim válasza:
17%

Sikeres vagy a csajoknál ?

Igen ? Akkor jól nézel ki

Ha nem akkor meg nem


Ennyire egyszerű

Ha ezt még nem vetted észre még érned kell

N29

2023. szept. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
"Jelent valamit ha például sokszor kapom azon magam hogy miközben sétálok valakinek megakad rajtam a tekintete még ha csak pár másodpercre is?" - Jelent, de nem feltétlen pozitív dolgot.
2023. szept. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha látok valakit, akit vonzónak, helyesnek, számomra valamiért szimpatikusnaj és szépnek találok, biztosan jobban megnézem, esetleg rajta felejtem a tekintetemet. Lehet, hogy észre veszi. Lehet, hogy nem. Lehet, hogy valamilyen indokkal megszólítom, de az is lehet, hogy nincs rá módom vagy nem olyan szituban vagyunk. Meg az is elképzelhető, hogy csak gyönyörködöm benne kicsit és tovább megyek.
2023. szept. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2023. szept. 30. 20:32
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

Minden féle egoizmust félretéve objektívan nézve jobban nézek ki mint az átlag. Magas vagyok, jóképű (visszajelzések alapján) és izmos. Vannak nagyon egyértelmű jelek amiből leszűrhető, velem ilyenek voltak:

- Amikor randira hívtam egy csajt, közölte hogy nem gondolta volna hogy egy "magam fajtának" ő bejöhet

- távolabbi rokonok akikkel ritkán találkozunk dicsérnek és olyan kijelentéseket tesznek hogy "biztos sok szívet fogsz összetörni"

- Tinderen a lányok írnak rád először

- metrón néznek az emberek és amikor belenézel a szemükbe elmosolyodnak/zavarba jönnek

- szórakozóhelyeken a lányok szólítanak le (tipp: érdemes fehér pólóban bulizni menni, mert legtöbb ember sötét színeket visel, fehér pólóban jobban kitűnsz a tömegből és egyszerűbben észrevesznek a lányok ha magas vagy)

- és a legegyértelműbb: bókolnak neked a lány haverok. "De jól nézel ki ma" "finom illatod van" és társai


Aztán van pár nem egyértelmű jel is amit sokszor észre se vesz az ember:

- Ha elmész iszogatni flörtöl veled a pultos (azért is nehéz észrevenni ezt mert alapból az a munkájuk hogy kedvesek legyenek, de nagyjából meg lehet mondani hogy mi az amit a munkája miatt mond, és mi az amit valóban gondol). Erre mondjuk nem alapoznék, mert mint említettem ez a munkájuk

- ha csoportban beszélgettek, a lányok feléd fordulnak egész testtel


ezek főleg ilyen pszichológiai dolgok, amikhez nem értek, de biztos van egy csomó testbeszéd-elemző videó youtubeon is amiből tudsz tanulni. engem annyira nem foglalkoztatott a dolog hogy utána nézzek ezeknek.


A legegyszerűbb egyébként ha felmész omeglere vagy ometv-re és random emberekkel beszélgetsz. Sokkal gátlástalanabbak az emberek idegenekkel a webkamerán keresztül, és meg fogják mondani neked ha jól nézel ki és annál nincs egyértelműbb mikor idegen lányoktól megkapod hogy "you're so f*cking hot". Én is innen tudtam meg hogy átlag feletti vagyok :D


Kicsit hosszú lett, meg valszeg jön majd a lepontozás is meg a beszólogatás a magabiztosságomra, de az a jó hogy senkinek nem tartozom elszámolással, úgyhogy mindenki azt gondol rólam amit akar. A lényeg szerintem átmegy így is


23/F

2023. okt. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!