Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem mernek velem szemezni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mernek velem szemezni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen érzem hogy néz a fiú de mikor rá nézek nem néz rám, de bezzeg mikor nem nézek rá akkor meg bámul. Sokszor ez annyira rossz mert úgy flörtölnék az illetőkkel. Azok már nagyon bátrak akik rám mosolyognak. Sokan azt is csinálják hogy érzem hogy bámulnak rá nézek mert érzem hogy bámul és erre fel lesüti a szemét és mosolyog. Sokszor nem értem őket mert teszik nekem a nagymenőt de rám nézni smafu! Legtöbbször az van hogy találkozik a tekintetünk de nem sokáig néz rám. Jó ezt én is sűrűn csinálom aki nagyon tetszik. Egyébként sok srác legyeskedik körülöttem akárhova megyek viszont nem mernek szemezni velem. Pl egy példa: voltam egy buliba egy fiú csapat éreztem hogy bámul viszont mikor rájuk néztem el néztek. Viszont próbáltak közelebb lenni hozzám de nem mernek szemezni. Ez is szinte mindig így van, közel akarnak lenni hozzám de nem mernek szemezni!

2023. okt. 1. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Hát annyi biztos, hogy nem az intellektusod tesz téged vonzóvá.
2023. okt. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Mert zavarban van, erre eszedbe se jutott?
2023. okt. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 de miért van zavarban?
2023. okt. 2. 20:48
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Mert nem gép.

Esetleg némi bátorítás? Például te is mosolyoghatnál rá.

2023. okt. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez azért van mert a lányok többsége nem igazán szereti a túlzott szemkontaktust.
2023. okt. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 még jó hogy én vagyok a lány!
2023. okt. 3. 16:36
 7/7 anonim ***** válasza:
39%
Tisztában vagyok vele, hogy te vagy a lány. Attól, hogy te lány vagy a többség akkor sem szereti ha hosszasan szúrják őket.
2023. okt. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!