Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt miért csinálhatja?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálhatja?

Figyelt kérdés
Volt egy lány akivel kb 2,5 hétig ismerkedtem facebookon. Személyesen nem találkoztunk mert mindig lemondta, általában igaz indokkal. De elég kétes volt ez a 2,5 hét is volt amikor érdekeltem volt amikor nem. A végén már úgy vettem, hogy szórakozik csak és én ezt meguntam és nem írtam neki többet, eztán ő sem keresett. Ennek már 1,5 hete. Azóta folyamatosan olyan képeket storykat rak ki ami a szingliségről és a párkapcsolatokról szól. Mintha én sértettem volna meg valamivel. De közben simán kinézem belőle, hogy több sráccal is kavar. De eddig nem tett ki semmi ilyesmit. Ez most valami figyelemfelhívás lenne, hogy valaki hajtson rá vagy az hogy én írjak neki újra? Vagy nem értem mire jó ez, ha mégis akarna tőlem valamit akkor miért nem ír? Itt aki egyedül sértve lehetne kettőnk közül az én vagyok és nem ő.
2023. okt. 2. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek bármit képesek belelátni bármibe, ha adottak a feltélek. Nem hinném, hogy konkrétan neked üzenne instán, de felesleges ezen gondolkodni. Majd ír, ha akar valamit.
2023. okt. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

És én még azt hittem a túlgondolás a lányok asztala...

Amugy simán lehet, hogy neked szól.

2023. okt. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Amint kiírtam ezt a kérdést kb 1 óra múlva rám írt (na ezt én sem gondoltam volna, szinte hihetetlen). Azt hitte haragszom rá azért nem keresem. A posztok pedig egy kicsit régebben történt átverés + az én ignorálásom miatt vannak/voltak. Kicsit rátettem neki egy lapáttal mert már kezdte volna beleélni magát. Eddig ez van, aztán pedig majd kiderül, hogy tényleg igaz e vagy csak etetés, hogy legyen kivel beszélgetnie ha unatkozik.
2023. okt. 2. 21:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!