Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy meleg vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emmy Checkered kérdése:

Lehet, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Sosem mertem tisztázni ezt magamban…

Volt már, hogy 12 évesen vágytam egy lány társaságára, s szerepjátékon belül megakartam csókolni (mert ugyan lány vagyok, mégis fiú karaktert játszottam), de nem mondanám ezt szerelemnek.

(Alapjából véve nem vagyok valami lányos, sportosan öltözködöm, s a tudatomon kívül is fiúsan mozgok/ viselkedem, az érdeklődési köröm meg nem a divat és a pasik köré tornyosul, hanem az I.-, II. világháborúhoz. Még a fiú karakterekkel is jobban tudok azonosulni egy adott filmben/ mesében.)

Az azonos nemű társaim mellett nemigen érzem magam lánynak. Nem egyszer fordult elő, hogy-a női öltözőben tartózkodva-kíváncsiságból odakaptam a tekintetem az egyik osztálytársam felé, miközben háttal állva nekem lecserélte a topját.

Még senki felé sem éreztem romantikus vonzalmat, nem is volt efelé érdeklődésem. A fiúk felé nem vonzódom (se régen, se most), kisgyerekként viszont egész jó haveri viszonyban voltam velük.

Mostanában viszont néha elképzelek magam mellé egy szerény, gyengédebb alkatú lányt, akinek bármikor megfoghatom a kezét, s magamhoz ölelhetem.

Lett nemrégiben egy barátnőm,-csak barát-aki biszexuálisnak tartja magát. Ezt kezdetekben nem tudtam, mások mondták nekem ezt az infót róla. De akár igaz ez, akár nem, megfordult már a fejemben a „hír” kitudódása után, hogy elérjem nála,-akármennyire is hangzik furán-hogy belémszeressen. (Pedig nem tolerálom az LMBTQ-t.)

Valószínűleg utóbbi azért játszódott le a fejemben, mert évek óta kivoltam „éhezve” a barátok közti szeretetre, bár ezt igyekeztem magamba fojtani.

Egy másik barátnőmnek pedig nemrég lett pasija, s írtam neki, hogy féltékeny vagyok, de nem a fiúra, hanem ő rá. Hozzátettem persze, hogy no homo. Ha vonzódnék/ vonzódom is felé, sose merném neki bevallani, se másnak.


(17N)


2023. okt. 5. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Remélem.
2023. okt. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Simán lehet, de sajnos ezt csak magadban tudod elrendezni, felfedezni.
2023. okt. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valoszinüleg az vagy vagy biszex.

En is neha vagyok egy fiura de kapcsolatot nem tudnek elkepzelni velük.

2023. okt. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ezt külsősként nehéz megítélni, de attól még, hogy fiúsan viselkedsz, és kamaszként nem éled úgy ki a nőiességedet, mint az önbizalomhiányos kamaszlányok többsége, vagy hogy vannak gondolataid, nem azt jelenti, hogy feltétlen leszbi vagy. Mostanában sokan esnek a hibába, hogy a szexualitásukat a viselkedésük, meg külsőségek, stílus, életmód alapján határozzák meg. Csak azért mert "jaj én nem beszélek fiúkkal, érdekelnek a fegyverek és nem szeretek szoknyát hordani és sminkelni", sok fiatal csaj menekül abba, hogy homoszexuális/bi lesz, miközben valahol ez egy önbizalomhiányból fakad, mert nem hiszik el igazán magukról, hogy elég vonzóak az ellentétes nem számára, de nagyon vágynak arra, hogy valaki szeresse már őket, romantikus értelemben. Ez nem feltétlenül a te eseted, félre ne értsd, de szerintem mielőtt bármit lépnél, alaposan áss mélyre és keresd meg a valódi okokat. Heteroként, nulla kapcsolattal nekem is volt ilyen periódus az életemben, amikor agyaltam, hogy mi van, ha nem? És ezt nem elfojtottam magamban, hanem feldolgoztam, átrágódtam, és nesze itt vagyok. Ez egy nagyon nehéz téma, de változunk, kamaszkorban főleg, nyugodj meg ilyenkor mindenkiben felmerül ez a kérdés. Főleg manapság. De ha egy dolgot mondhatok, személyes vélemény, tapasztalat: a szexualitásod nem egy ruhadarab, amit föl-le vesz az ember, vagy amivel magát felcímkézheti. Ez rólad szól, a belső világodról és nem a társadalomról meg a környezetedről, legyél homoszexuális vagy heteroszexuális. Hajrá <3
2023. okt. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!