Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Randizgatok egy lánnyal, ő 14...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizgatok egy lánnyal, ő 14 és most lettem 17 1 hónapja, szerintetek nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Ő most lesz 15, én egy hónapja töltöttem a 17-et, tudom, hogy 2 év nem sok, de ez egy elég szélsőséges szituáció. Amúgy egyáltalán nem gyerekes, viszont annál ügyesebb, és szorgalmas. Én nem az a 17 éves vagyok akinek már 4 komoly kapcsolata volt, csak ritkán úgymond "kavargattam" lányokkal.
2023. okt. 8. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem egyáltalán nem nagy a korkülönbség, ha szeretitek egymást és hasonló az érettségi szintetek.
2023. okt. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Jól mondja az előttem lévő
2023. okt. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató. Amúgy töri a magyart a csaj, elkezdtem vele az anyanyelvén beszélni, és szerintem még nálam is érettebb..
2023. okt. 8. 20:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nagy.
2023. okt. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vonj le 1 évet a korodból, a lányok hamarabb érnek.
2023. okt. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

#5


Egyet? :D mondjuk inkább 20-25%-ot, lányokhoz képest, mindenféle kognitív teszt, biológiai fejlődési folyamatok (prefrontális kéreg, stb), és szerintem a társadalmi tapasztalatok alapján is. Nem ritka hogy 15 körüli lányok 20 feletti fiúkkal érzik magukat egy szinten, sőt.

Kérdező, ez nagyjából semmi. Vigyázzatok egymásra, aztán go.

2023. okt. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!