Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm elmegy inni, most...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm elmegy inni, most mi van?

Figyelt kérdés

Azt mondta már egy ideje beteg, azért ne találkozzunk, most a semmiből benyőgi, hogy elmegy inni. Hozzáteszem úgy hogy eléggé introvertált, állítása szerint sokkal introvertáltabb mint én, de én soha nem mennék el inni, mert az nekem már túlságosan extrovertált tevékenység lenne, nem komfortos.

Akkor most miért megy el inni a barátaival, úgy hogy azt mondta ne találkozzunk, mert akkor "meg kéne csókolnia" és biztos elkapnám.

Amúgy se zavarna különösebben ha elkapom, de kezdek gyanakodni hogy annyira nem is beteg.



2023. okt. 9. 16:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem fog rendeződni.

Vagy te úgy látod, hogy teljesen rendben van, hogy csak akkor hajlandó veled időt tölteni ha van pénzed? Persze ha nem keresnél munkát és elvárnád, hogy fizessen úgy más lenne, de így elég gáz. Lehet ingyenes programokat is csinálni, sőt a legjobbak ingyen vannak.

Tudom nehéz belátni és könnyebb azt hinni, hogy minden rendbe jön majd ha lesz munkád (és lehet így is fog tűnni) de sajnos ez nem túl valószínű.

Remélem minél előbb észhez térsz mert minél tovább tart ez annál szarabb lesz a végén.

Kitartást.

2023. okt. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
4es válaszoló vagyok. És sajnos igaza van a 11esnek! :(
2023. okt. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok és szintén egyetértek a #11-es válaszolóval.
2023. okt. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!