Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a fiú ilyen dolgokat tesz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fiú ilyen dolgokat tesz az mit is jelent?

Figyelt kérdés

Amikor kitettem egy storyt és megjelöltem a haverom megnézte a haverom storyját is folyton (hogy lehet hogy nem is érdekelte hogy lebukhat?) Épp nem -beszéltünk roszba voltunk ez ment hónapokig aztán rám irt hogy csak rám tudd gondolni és nem tudd kiverni a fejéből előtte napokkal ilyen videót küldött de arra nem reagáltam (macskás random videó volt)

Akkor amikor küldtem neki egy hanguzit és benne volt egy fiú aki beszélt bele azt mondta ha előtte at volna kiszúrta volna az ujjaival a szemet akkor mivel ő marokkoi kitette storyba hogy itt van magyarba persze nem volt itt. Akkoriba nem beszetunk es a semmiből tette ki persze ugy hogy én lássam csak sokszor tett ki olyan storyt hogy én lássam csak de volt hogy bele se leptem..kitett csajal képet mikor látta hogy a haverom akivel alakult megjelölt engem az oldalán ő kitette hogy csajal van Akkor több fiú havarom van De csak az egyiket tiltotta le aki kb olyan ruhába olyan pózba volt szó szerint a profilon mint az a marokkoi és nekem ő és az a haverom volt csak a követésem közt és az a haverom csinált új instat és kitet valami idezetet és csak én voltam ott követve neki és nem tudom hogy de az a marokkoi megnézte a történet úgy hogy én be se tegeltem se semmi utána egyből rám irt hogy akarok e találkozni ilyen dolgokat tett meg kamu insákról követett az apámmal akart beszelni regében akarta az instám is régen ki is mondta hogy féltékeny de azóta el telt másfél év és ezeket tette nem tudom eldönteni hogy ez féltékenység vagy más van a hátérbe vagy csak én gondolom túl és ez természetes dolog? Tett meg ilyen dolgokat vagy mikor nem -beszéltünk ugyan úgy és aztán rám irt egyszer csak hogy van e új barátom én meg beszóltam neki és azt mondta többet ne keresem ne írjak neki áruló vagyok vigyázzak az új pasimra töbször írta hogy vigyázzak rá és ezt nem értem mindegy ily3n dolgokat tett össze zavar mert folyton ha tolton ha akármi vissza tér



2023. okt. 9. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyi jelent, hogy nem ismeri a továbblépés fogalmát, továbbá rendkívül gyerekes személyiség.
2023. okt. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod !
2023. okt. 9. 18:47
 3/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Annyi jelent, hogy bele van esve a helyesírásodba.
2023. okt. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyok erre a fajta megnyilvánulásra kíváncsi ez nem engem minősít hanem a te intelligenciádat mások felé

Ha nem tudsz segíteni csak bántó megjegyzést tenni inkább akkor ne is tegyél semmit köszönöm remélem ennyi örömöd marad mára is👍

2023. okt. 9. 19:06
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Miert banto megjegyzes az, ha kiemelik, hogy nem tudsz valamit?
2023. okt. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem nem az írásom volt a kérdés
2023. okt. 9. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!