Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi okból nem jövök be a nőknek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi okból nem jövök be a nőknek?

Figyelt kérdés

1 év kapcsolatom után, mostanság elég sok kikosarazást éltem át. Sok nővel vagyok jóban, és nem igazán félek velük beszélni, tehát van önbizalmam. Férfitársaim szerint jóképű vagyok, most kondizni is járok. Tehát kommunikációs készséggel nincs baj, múltkor egy randin szintén 5 órán keresztül folyamatosan beszélgettünk, nem vagyok introvertált. Nem azt mondom, hogy egyáltalán nem jönnék be a nőknek, viszont azok szinte mindig kioffolnak, akikért odavagyok. Ennek mi oka lehet?

(Nem vagyok büdös)


2023. okt. 10. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű! Nincs benned semmi érdekes
2023. okt. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazad van.
2023. okt. 10. 16:09
 3/9 A kérdező kommentje:
De akkor miért buknak az ilyen pávákra? Ugyanazt hallgatják, ugyanúgy néznek ki, mint a futószalagon gyártott figurák. Akkor bennük mi érdekes van?
2023. okt. 10. 16:10
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#3 erre én is kíváncsi volnék🤷‍♀️

Talán csak nem pont olyan társat keresnek, amilyen te vagy (ez nem feltétlen jelenti hogy baj lenne veled)

2023. okt. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Négyesnek meg köszönöm a válaszát.

Imádom ezen az oldalon a sok incelt, aki nem képes segíteni a mentálisan roncsoltnak. Ha ennyire fáj, hogy nem értetek még nőhöz akkor menjetek bulizni és ne itt fröcsögjetek nekem, mert ekkora pofával valaki majd egyszer elkeni a szátokat. Vagy élőbe nem vagytok ilyen kemények?;)

2023. okt. 10. 16:31
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez utolsónak szólt. :)
2023. okt. 10. 16:36
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok oka lehet. Nem vagy érdekes, vagy talán a kikosarazások meglátszanak rajtad, talán ezek a legvalószínűbbek.
2023. okt. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

Ó bazki, elkezdesz beszólni és elgépeled. Mekkora egy csövesbánat ez, phejj!


Anyám meg szegény még mindig röhög, mert ilyen kis pöcsöt még akkor sem látott, amikor újszülött koromban engem pelenkázott!

2023. okt. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%

Nem vagy elég rámenős.

Jóképű vagy, de alacsony.

Jársz kondizni már 3 hete, de még mindig 65 kilo vagy, vagy 100+

Túl sokat dumálsz magadról, egoista vagy.

Van nálad jobb.

Meg még ezer más dolog.

2023. okt. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!