Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek fáradjak azzal hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek fáradjak azzal hogy próbálok lányokkal ismerkedni ha ott a markom? amúgy is csak nyűg lenne egy barátnő, beszélgetni kéne vele meg meghívni valamire, közös programok stb... én tökéletesen elvagyok magamnak a 4 fal között

Figyelt kérdés

2023. okt. 10. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem sincs barátnőm, csak vki, akivel szinte minden nap beszélek. És egyáltalán nem nyűg vele beszélgetni sőt. Nagyon örülök, mikor megosztja velem a napját, vele együtt örülök, ha vmi történik vele, és ez fordítva is igaz. Habár ehhez olyan lány kell akit én ismerek meg egy viszonylag régi ismeretség. És én örülök minden vele töltött percnek és megölelni is nagyon jó. És ezt a kezem nem tudja megcsinálni.
2023. okt. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
belefáradtam abba hogy felsőbbrendűnek hiszik magukat, flegmáznak, azt hiszik hogy istennők csak mert valaki (én) próbálná megismerni őket. ha kérdezek valamit 1-2 szavas válaszokat kapok de azt is fél nap múlva, pedig fent van egész nap
2023. okt. 10. 18:06
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ugyanolyan jó akkor verd ki. Elvileg hetvenezrekért már olyan maszturbátorokat lehet kapni ami felér egy nem rossz szopással.

Hajrá!

2023. okt. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
1 vagyok: sajnálom, hogy nem találkoztál még olyan lánnyal, akit tényleg érdekelnél és ő is téged. Remélem hamar találsz egy ilyet.
2023. okt. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Végre valami más típusú kérdés és nem a degenerált lányokról van szó. Remek döntés, inkább ne is ismerkedj. Bár az orvos ettől függetlenül sem ártana...
2023. okt. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább verd ki, attól majd megnyugszol picit.
2023. okt. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"ne röhögj hülyegyerek széttapossam a fejed?"

De fúj lányok💪

Te se lehetsz egy szőke herceg, egyrészt a stílusodból, másrészt abból ítélve, hogy csak picsákkal sodort össze a sors.. Csomó rendes csaj is van, de ha te nem veszed őket észre, arról bizony nem mi tehetünk🤷‍♀️

2023. okt. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Hát ilyen stílussal és felfogással nem csodálkozok azon,hogy nem találsz normális lányt.
2023. okt. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Az ilyennek nem is való barátnő, úgy sajnáltatod magad mint egy óvodás, undoritó ahogy a nőkről írsz, legyél egy kicsit férfi és akkor talán talán egyszer találsz valakit
2023. okt. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a profilját is tiltották.:D
2023. okt. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!