Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, összejönnétek egy 20...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, összejönnétek egy 20 éves fiúval aki még szűz és semmi tapasztalata nincs lányok terén?

Figyelt kérdés

2023. okt. 13. 00:40
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk szerintem ez a hozzáállás járul hozzá leginkább ahhoz, hogy szűz vagy. Nem az, hogy "szerencsétlen" vagy, meg "hülyén nézel ki", hanem hogy ezt gondolod magadról és eléggé ki is hangsúlyozod
2023. okt. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, ha tetszene
2023. okt. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekli a lànyok többségét csak mi agyalunk ezen. Olyan mint a farokméret téma
2023. okt. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Aki szeretne ismerkedni az nyugodtan írhat btw
2023. okt. 14. 18:37
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem a szexuális tapasztalat számít. Meg kell tanulni emberekkel kommunikálni. Haverokat szerezni rajtuk keresztül sok csajt megismerni. (Internetes/leszólítós ismerkedést hanyagolni)

És nem is kell erőltetni, ha sok barátod van egy idő után magától fog jönni.

Kinézeted nem tetszik? Változtass. Magasságodon sajna nem tudsz (de járhatsz magasabb talpu cipőbe ha neked az önbizalmat ad) menj el edzőterembe, higéniára nagyon figyelj oda. Ezek szerintem elegendőek hogy összejöjjön valami.

Én is alacsony vagyok, régen hozzá se mertem szólni nőkhöz, de szép lassan ki tudtam építeni az életem, neked is simán mehet.

Egyébként nagy igazságot mondd az egyik válaszoló, a szüzesség elvesztése nem azt jelenti hogy rögtön profi leszel mindenbe. Ez egy folyamat. De idővel megtanulod.

Próbálj meg túllépni a sajnálkozáson és tenni magadért.

2023. okt. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

"Haverokat szerezni rajtuk keresztül sok csajt megismerni."


nincsenek barátaim sajna

2023. okt. 15. 00:51
 17/28 A kérdező kommentje:
(nem is nagyon kellenek)
2023. okt. 15. 00:51
 18/28 A kérdező kommentje:

"a szüzesség elvesztése nem azt jelenti hogy rögtön profi leszel mindenbe."


persze hogy nem, viszont lehet visszatérne az életkedvem

2023. okt. 15. 00:52
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne kellenének? Egy kapcsolat alapja hogy mindketten rendbe vagytom az élettel, mert különben egymást rántjátok a rosszba.
2023. okt. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
tudtam hogy valaki ezen fog fennakadni xD barátok nélkül is rendben lehet lenni az élettel
2023. okt. 15. 01:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!