Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma alszom ott a palimnál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma alszom ott a palimnál először. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Eléggé izgulok, még nem vagyunk együtt egy hónapja. Otthon lesz az egész családja. Azt sem tudom, mit vigyek?

Tudtok adni valami tanácsot?



2023. okt. 13. 07:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
13%

1 es befejezted a hulyeseget.

Kerdezo, ne szexeljetek, nem vagyunk allatok, aludni lehet szepen kulon es egyebkent is sulyos bun lenne lelki teren, az Aldast Odafontrol kerjed es ne add el a tested , hazassag elott, abbbol lesz szerelem es igazi elet.

2023. okt. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
szerintem egy lánytól nem elvárás hogy vigyen bármit is. de ha eszedbe jut valami jó, nyugodtan. bár szerintem valami süti is jó ötlet, a családnak
2023. okt. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Ez így elég kevés info. A süti jó ötlet, ha te csinálod különösen. A többit nem tudom, hogy mitől tartasz még? Egy szobába aludtok vagy sem? Hány évesek vagytok egyáltalán? Várható intimitás vagy sem? Akarod vagy sem? Szóval ezek nélkül nehéz bármit mondani.
2023. okt. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Két váltás bugyit. Kotont. Fogkefét.
2023. okt. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
11%
Koton nem kell, majd kihúzza .
2023. okt. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Pizsama valami kis szexi fehérnemű és gumi valóban jó ötlet 👍
2023. okt. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Egy uveg bort a családnak egy csomag kekszet, kavet. 2-3 bugyit, fogkefet, gumit (ha van)
2023. okt. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%
Kotont huzz ra, es halkan elvezzetek, ne irigykedjen a csalad
2023. okt. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
Persze ha jó pasiról van szó, szívesen ott alszok veletek.
2023. okt. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
17%
Igényes, erkölcsös és becsúletes lánynak nem palija van, hanem udvarlója. És nem fekszik össze vele 1 hónap után, mint a kutyák, már bocs. Súlyos bűn, esztelenség, remélem a szülök nem is engedik. Főleg 18 alatt! Szégyen. Külön szobába az más.
2023. okt. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!