Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lenne a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác, aki elégé tetszik, de ő azt sem tudja,hogy létezem. Rövid sztori, hogy honnan tudom ki ő: 9. Előtti nyáron nagyon izgultam a gólyatábor miatt, és az ö sulijában már júliusban meg volt tartva. Ott volt egy instaoldal ami a gólyatáboré volt. És azt bekövettem. Most 10. Előtti nyáron amikor nekik újra volt gólyatábor akkor feljött egy poszt, amiben a mentorokat mutatták be ( elfelejtettem kikövetni az oldalt) és ott láttam őt. Be is követtem, de nem mertem bármi mást csinálni. Most volt nekik a diákdiri választás. Több osztály kampánya is bekövetett ebből a suliból, az övé is ( szerintem azért mert elég nagy az iskola és sok edzőtársam jár ide és őket követem, meg az egyiknek tavaj volt ilyen és az ő kampányukat követem, most meg azt hitték oda járok) Most kb. 2- 3 hete csak rajta jár az eszem, és úgy kb. Nyáron is ez volt. 2 dolgot találtam ki, hogy lehetne felkelteni a figyelmét. Egyik, hogy az összes posztját be ❤️-em( a régieket is) a másik, hogy ráírok vmi olyannal, hogy nagyon jó volt a kampányuk, csak én nem oda járok és ezért nem szavazhattam. Nagyon helyes a srác és az iskolája miatt van egy véleményem a személyiségéről, ami nagyon pozitív. Szerintetek lenne értelme vele bármit is kezdeni,ha igen akkor hogyan?

2023. okt. 13. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább írj neki mint likeolgass. Ez hogy megdicséred a kampányát nagyon jó kezdés szerintem. Viszont fontos hogy ne várj azért nagy dolgokat hiszen szinte teljesen idegenként fogsz neki írni. De egy próbát mindenképpen megér:)
2023. okt. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő jó ötlet, de az írás hamarabbi reakciót eredményez.:)
2023. okt. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!