Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Törvényszerű hogy ebben az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törvényszerű hogy ebben az életkorban az embernek párkapcsolati igénye kell legyen?

Figyelt kérdés
Él ez a klisé, kb mind tudjuk milyen dolgokat tartalmaz. Nekem még nem volt igényem rá, volt jó pár jelentkező egy időben, ignoráltam mindet, kivéve egyet mert akaratom ellenére fogdosott és figyelt a távolból amikor vártam a buszt, nem értem hogy lehet valaki ennyire megrögzött.
2023. okt. 24. 01:34
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
100%

"Komolyan ilyen nehéz fejben összekapcsolni a kategóriát a kérdéssel?"


Neked.

Kategória: kamaszok=tini

Erre te:

"Jah, csak már nem vagyok tini."

2023. okt. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Most te megsértődtél, mert rámutatott valaki, hogy nehezen érthető, hogy mit akarsz kérdezni egyáltalán? Meg azon, hogy felvetette valaki, hogy talán hormonális gondod van, mert nálad nem jött el egy fontos fejlődési állomás? Ne haragudj már, de a reakcióidból ítélve valóban gond van. Ha tényleg segítséget szeretnél, akkor ne kiskamasz módjára, süniként összegömbölyödve védekezz a semmi ellen, légyszi! Ennek semmi értelme. Ha meg buksisimit akartál, tedd fel úgy a kérdést, hogy azt kapj! De te is érzed, hogy valami nem oké. Aztán ha meg más is mondja, hogy jah, valami tényleg nem, akkor megsértődsz. Szerinted ez normális? Akárhány évesen is...

Légyszi, fuss neki mégegyszer! Szóval, mi is a baj, hány éves vagy, mivan?

2023. okt. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez megint a huszoneves kerdezo akinek kimaradt a tini szerelmi idoszaka es huszonevesen incel lett es fel van haborodva nincs noje. Minden heten eloadja ezt.
2023. okt. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyuszi, a kamaszoknál normális. Mondjuk az legnagyobb jóindulattal is max 20 éves kor környékén befejeződik biológiailag, tehát te efelett már nem vagy tini. Felnőttkorban meg akkor normális, ha aszexuális valaki.
2023. okt. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
14-15 éves koromig nem nagyon nézegettem a lányok seggét, utána majd megpusztultam, hogy nem kaphatom meg őket. Ugyanígy érzelmi oldalról. Ellenben sok olyan embert ismerek/ismertem, akik 18-25 éves kor környékén még mindig jobbára egyedül voltak, mégsem strrsszeltel ezen, nem feszültek rá úgy, mint én. Ebből kiindulva nem törvényszerű, hogy hajtania kell a vérednek. Sőt, én sem csajoztam túl sokat úgy 20-21 éves koromig, viszont ezt egy pszichológussal kéne kielemeznem, pontosan miért. A lényeg az, hogy jó ideig csak vártam, hátha a számba repül a sültgalamb, és nem éreztem, hogy nekem ezt erőltetni kéne. Sok tekintetben örülök is neki, hogy nem erőltettem idejekorán ezt a dolgot, és teljesen normálisnak tartom. Ha nincs szeretethiányod, nem őröl mentálisan/egó szinten ez a dolog, akkor emiatt hátrány sem ér az életben. Nagyon sok huszonéves, szingli nőt (és férfit) látok.
2023. okt. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
13. Oda van írva hogy volt több lehetőségem is te iq bajnok.
2023. okt. 24. 16:11
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Jah, arra az inasra emlékszem. Kár volt segítő szándékkal kommentet írni...
2023. okt. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Szelektíven értelmezzük az információt mi?
2023. okt. 24. 20:40
 19/21 anonim ***** válasza:
73%
Még mindig itt sírunk, ahelyett, hogy tennénk magunkért, mi? Attentionwre...
2023. okt. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
73%
Agyad sincs kerdezo.
2023. okt. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!