Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha sok lánynak tetszem, sok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sok lánynak tetszem, sok lánnyal flörtölök, akkor nagyobb esély van rá hogy a nekem tetszo lány felfigyel rám?

Figyelt kérdés

2023. okt. 27. 22:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
persze, valójában a lányoknak az a fiú kell aki az összes többi lánynak is nagyon vonzó.
2023. okt. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 October15 ***** válasza:
100%

Ja ha jól nézel ki és személyiséged is van illetve ezt még kommunikálni is tudod akkor az határozottan segít abban, hogy lányok felfigyeljenek rád. Ehhez nem kell amúgy téged totál nem érdeklő csajokkal flörtölni.


Még ha ettől könnyebb is észrevenni akkor is ott a kérdés, hogy egyúttal nem-e vonja le azt a következtetést hogy vagy épp valaki másra hajtasz vagy a legyet is röptében. -> Neki momentán nincs semmi dolga veled.


Ha amúgy bejössz a körülötted lévő lányoknak és ezzel tisztában is vagy akkor miért nem hajtasz rá arra aki actually érdekel is?

2023. okt. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Miert nem vele flortolsz? Lehet pont nem is fogod majd erdekelni, mert mindenkinek csaptad a szelet. Ez is egy eshetoseg.
2023. okt. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen. Ha például azokat a lányokat jobbnak gondolja önmagánál, akikkel flörtölsz, akkor simán gondolhatja, hogy neki nincs esélye. Vele kéne flörtölnöd, más út nincs.
2023. okt. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A 15.évi osztálytalálkozón tudtam meg, hogy az egyik fiú így próbált nekem imponálni. Addig eszembe se jutott. Csak egy szépfiút láttam, aki minden lányt használ aztán eldob. Eszembe nem jutott volna kezdeni vele.
2023. okt. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, személy szerint én hagynám az olyan fiút, akinél mindig sok csaj van, mert nem akarok egy lenni a sok között.
2023. okt. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Komolytalan az a pali, aki sok csajnak csapja a szelet.
2023. nov. 3. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Ez csak arra jó hogy nagyobb eséllyel legyen *valamilyen* (valószínűleg felszínes) kapcsolatod,a normálisabb lányok nagy részének pont nem fogsz kelleni. Na meg hogy flörtölnél sok random lánnyal ha még azzal se tudsz aki tetszik?:D
nov. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A normális lányok nem akarnak a tömegből egyik lenni a rajongók között.

Nyilván megállapítaná magában, hogy adod a nagy csajozót.


Mint a Greese

“ Danny és Sandy a nyári tengerparton flörtöl, s annyiban is marad a románc. Ősszel azonban összefutnak a gimiben, s kiderül, hogy áthághatatlan szakadék választja el őket egymástól. Danny a T-Birdök vagány főnökét játssza, míg Sandy igazából még csak fehér zoknis kislány, aki nem érti, hová tűnt a kedves tengerparti ismerős.”


Nagyon edes film. Nagyjából arról szól, amit pedzegetsz.

Danny és Sandy a nyári tengerparton flörtöl, s annyiban is marad a románc. Ősszel azonban összefutnak a gimiben, s kiderül, hogy áthághatatlan szakadék választja el őket egymástól.

[link]

nov. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném. Ha normális a csaj azt fogja gondolni ő is csak egy kósza ingyen lyuk a sok közül.

A lány azt keresi akik számára a különlegesek közé tartoznak nem egy futó kalandnak.

nov. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!