Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még tehetek valamit vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még tehetek valamit vagy mostmár rajta áll a sor?

Figyelt kérdés

Van a suliban egy fiú, aki felkeltette az érdeklődésem, így gondoltam egy próbát megér, és ráírtam messengeren. Egész kedvesen és gyorsan válaszolgatott, ahányszor érdeklődtem felőle. A suliban nem szoktunk beszélni, ő általában folyton a haverjaival van, én pedig nem vagyok annyira merész, hogy odamenjek. Néha észreveszem, hogy rámpillant, de annyira diszkrét, hogy nem tudok következtetni semmire. Az utolsó online beszélgetés során mondtam, hogy többet nem fogom hajkurászni, de ő nyugodtan kereshet majd, ha akar.

18L


2023. okt. 29. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Hát azt jó nagy hülyeség volt megérni neki
2023. okt. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Rajta áll, hiszen rá hagytad. Szerintem azért nem volt a legjobb ötlet ez, mert ha félénk, akkor nem fog ezután kezdeményezni.
2023. okt. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

,,Néha észreveszem, hogy rámpillant, de annyira diszkrét, hogy nem tudok következtetni semmire''


Irasbol sem lehet kovetkeztetni tobbre....

2023. okt. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet azzal el is toltad,én legalábbis hagynám a fenébe ha valaki ilyet írna nekem. Akkor ne is hajkurásszon,egészségére.

Az jó ötlet hogy megírod neki hogy beszélgetnél ám szívesen élőben is,csak lehetne kicsit barátságosabban is

2023. nov. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!