Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt miert csinalhassa?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miert csinalhassa?

Figyelt kérdés
Szoval van egy srac akivel,lattuk mar egymast eloben de nem lassuk egymast napi szinten.Be kovetett instan es en nyilvan vissza kovettem mivel tudom hogy kolcsonosen tetszunk egymasnak.Egybol lattam a srac profiljan hogy o nem olyan fajta aki mindent megoszt,ahogy ensem,de o konkretan csak 90valahany embert kovet(ez nyilvan pozitivum) es storyt is csak close friendsbe tesz ki.Amikor bekovetett be tett a close friendsjebe engem,ra 3-4 napra ki is vett,tegnap ki tettem en is egy storyt csak close feiendsbe es azt belikeolta es vissze tett az o close friendsjebe.Most egy fel oraja ki tettem egy sima storyt magamrol,nem close friensbe es azt megnezte,nem likeolta be es egybol ki vett az o close friendsjebol.Az jutott eszembe hogy lehet zavarja hogy nem csak close friendsbe tettem hanem siman,es mivel tobben kovetnek igy nyilvan tobben is lassak es hogy ez zavarna? Vagy nem tudom,Ezt miert csinalhassa? Miert tesz es vesz allandoan? Egyszer tetszem neki azutan pedig mar nem?

nov. 25. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Mi lenne ha nem az instán baszakodnátok egymással meg a lájkolással, hanem elmennétek enni egy sütit/kávét? Komolyan basszus, kivesz-betesz, ezen megy az agyalás? Kérdezd meg, hogy miért tette ha ennyire zavar. Ilyen szempontból rendkívül hálás vagyok, hogy fasorban sem volt még az átlag halandó számára az Internet, amikor én tini voltam (más szempontból persze szopás volt). De lehet, hogy ha ott is ilyen az írásképed, akkor azért vesz ki-tesz be, mert tetszel neki, de az írásképed elriasztja. :D
nov. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Először is tanulj meg írni. Nem lássa, hanem látja, és nem csinálhassa, hanem csinálhatja. Olvasni is szörnyű volt. Másodszor pedig fel kéne nőni, nem pedig ilyen gyerekesen viselkedni. Nem az oldalakat kell bámulni mikor hova tesz, vagy mikor van fent, hanem elmenni kettesbe valahova.
nov. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Aki ide oda pakolgat, az már nem lenne az életem része… F
nov. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Mert gyerekes és éretlen.
nov. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
A close friendben nálam olyan emberek vannak, akiket ismerek. Viszont előfordul, hogy valamit csak egy szűkebb körrel osztok meg, ebben az esetben kiveszek pár embert egy kis időre. Lehet nála is valami ilyesmi történt.
nov. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom hány éves lehetsz, de ilyen helyesírással szerintem bőven általános iskolás. Szép dolog a tini szerelem amikor eljön az ember életében, valójában kicsit belegondolva talán mi is ilyenek voltunk fiatalabb korban, csak ahogy előttem is írták akkor nem az insta close friends alapján akarta valaki eldönteni hogy tetszik- e a másiknak hanem a személyes kapcsolatok alapján. Én sem vagyok olyan idős, de azért ez kicsit durva. Beszélgessetek, írj rá, addig nincs min agyalni kinek ki tetszik lehet élőben teljesen megváltozna róla a véleményed.
nov. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

1,2,6

Szerintem pedig az ilyen online tapasztalás arra pont jó, hogy az ember eldöntse, hogy ilyen alakra nem pazarolja a személyes találkozást.

nov. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor fogtok abból tanulni, hogy ne a neten ismerkedjetek hanem a valóságban? Így csak elfog menni az idő mellettetek és alulfejlettek lesznek az szociális készségeitek.
nov. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!