Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha a szüleid nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a szüleid nem engednének el az idősebb barátoddal az álomhelyedre?

Figyelt kérdés

Mit tennél, ha a szüleid megtiltanák, hogy a barátod elvigyen "telelni" arra a helyre, ahová évek óta vágysz, és most karácsonyi ajándékként mehetnél?

Miközben pontosan tudják, hogy milyen ember, azaz nem színes, nem bűnöző, nem pedofil, normális, független, 40-es férfi.



nov. 26. 16:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Ha 18 alatt lennék, akkor semmit. Ha fölötte, akkor azt, amit akarok.
nov. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 NTBS ***** válasza:
100%
Megpróbálnék beszélni velük.
nov. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%

Abba nem gondoltál bele, hogy talán nem velük van a gond? Ha az én tini lányomat kezelgetné egy 40es emberke, akkor biztosan meglátogatnám őt...

39F

nov. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
3. És utána a börtönben/intenzíven meg a családod látogasson?
nov. 26. 18:00
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nem szoltak bele ebbe, mert normális döntéseket hoztam.
nov. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem "engednek el" a szüleid, akkor vélhetően még túl fiatal vagy egy negyvenes pasihoz, illetve ahhoz is, hogy önálló döntéseket hozz. Át kéne ezt gondolni. Az is elég beszédes, hogy azzal indítottad a sort, hogy "nem színes"...
nov. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Egy tini lány mit keres egy idősebb emberrel? Meg milyen "álomhely"? Ne engedd magad kérdező kihasználni, ez a pali úgy fog eldobni, mint egy zoknit, ahogy betöltöd a húszat, plusz a szüleid sem értem, hogy eleve hogy engedhették ezt.
nov. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha "felnőtt" vagy, csak pld együtt éltek még szüleiddel vagy ilyesmi akkor nem igazán kell az engedélyük. Ha meg tinédzser vagy, akkor max megpróbálsz (vagy közösen megpróbáltok) beszélni szüleiddel. Mondjuk azon meglepődnék ha ennyire fiatal lennél, főleg hogy ezek szerint szüleid tudnak a 40es barátodról.
nov. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
"nem pedofil" "40-es férfi" "Tini párkapcsolatok kategória". Ez így egy kicsit paradox. A hashtagekben meg "#Japán". Ha az én tinilányomat akarná egy negyvenes pali Japánba vinni, akkor azt az éjszakát ő már a sürgősségin, én meg a sitten tölteném.
nov. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
Ha még 18 év alatti vagy és egy negyvenes pasi Japánba akarna vinni, és az én gyerekem lennél, hát...ne tudd meg mit kapnál, meg a pasi is, hogy egy kislánnyal kezd. Egyáltalán ezt a szüleid hogy engedhetik, hogy együtt legyél vele... másrészről Japánból nemcsak úgy hazaugrik az ember, ha ne adj Isten összevesztek vagy valami.
nov. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!