Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az fura, hogy 21 évesen még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az fura, hogy 21 évesen még mindig a tini lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
Tini koromban is a tini lányok jöttek be, ahogy haladtam előre az időben, nem változott, lassan 22 leszek. Lehet soha nem fog változni? Mondjuk mi van ha 10 év múlva is ez lesz?

nov. 27. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Bejöhetnek 32 évesen is, az a beteges ha korodbelieket kizárod. Illetve annyi hátránya lesz hogy nyilván később komoly kapcsolat már nem lehet mert túl éretlenek lesznek hozzád és teljesen más életszakasz, és persze egy idö után már nem is fogsz tetszeni mert túl öreg leszel nekik
nov. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1 nem zárom ki az idősebbeket, de úgy érzem sokkal nagyképűbbek a korosztályomban lévő lányok. Nagyrészt valami menő multinál dolgoznak és ha nekem nincs ilyen pozim, akkor már le vagyok nézve, meg életképtelen vagyok, mert nem keresek bruttó 500-600-at legalább. Gimis időszakomban még senkit nem érdekeltek ezek a dolgok, ott valahogy jobban háttérbe szorultak, úgy érzem :(

#2 tinik alatt a 16+ korosztályra gondoltam, nem a 12 évesekre.

nov. 27. 18:04
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Ahogy idősebbek növekszenek az elvárások, de van a korosztályodban is olyan aki nem anyagias szerintem.
nov. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Annyira azért nem fura, lehet csak még benned van ez a tinédzser életérzés, ezért is preferálod őket. Ráadásul nem olyan régen léptél ki abból a korból, szóval hatalmas különbségekről sem beszélhetünk. Viszont ha már szeretnél valakivel megállapodni, vagy legalábbis hosszú távra tervezni, arra egy 16 évessel kevesebb az esély ezt lássuk be.


Amúgy azt én is észrevettem hogy a huszonéveseknek nagyobb elvárásaik vannak, szempont lehet pld jogsi/autó, szüleiddel laksz e vagy már elköltöztél stb... egy 15-16 évest ezek nem igazán érdekelnek, vagy hogy mennyi pénzed van. Természetesen ez nem mindenkire igaz, de nagy általánosságban a tapasztalat ezt mutatja.

nov. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Nincs ezzel semmi gond.
nov. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen, főleg ha 22 évesen még nem költöztem el, az nem feltétlen jelenti, hogy nem is próbálok előrehaladni, képzem magam folyamatosan, hogy minél jobb körülményeket teremtsek. De nemrég egy lány inkább nemiis mondom miket mondott rólam, mert hogy én még szüleimmel élek, mekkora ingyenélő vagyok, stb...
nov. 27. 21:08
 7/8 anonim ***** válasza:
A gyerekek szüleit kérdezd, P!
nov. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5-6 év még nem akkora korkülönbség, hogy érdemes lenne ezen problémázni. Különben is, egy francia filozófus szerint a nők 16 éves korukban a legszebbek, de akkor is csak három napig.
dec. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!