Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a barátnőmnek ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátnőmnek ezt vagy inkább ne szóljak bele?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a helyzet, hogy nem rég (pár hete) voltam egy buliban. Volt ott egy srác, akit már évek óta ismerek, egy suliba jártunk, stb. A lényeg az, hogy kissé összemelegedtünk, nagyon próbálkozott nálam, de én nem láttam értelmét ennek a dolognak, hiszen tudtam, hogy futó kapcsolaton kívül valószínűleg nem akarnék tőle semmit. Ezért nem történt köztünk semmi.

Nagyon gyanús viszont, hogy az egyik barátnőmmel alakulóban van köztük valami. Ez engem őszintén szólva nagyon meglepett, abból kiindulva, hogy hogyan viselkedett velem a bulin. Én nem tudtam akkor még erről az alakuló kapcsolatról, most is csak sejtem. És már szerintem a buli előtt is volt köztük valami.

Ezzel a lánnyal egyébként nem vagyok valami szoros viszonyban. Az lenne a kérdésem tehát, hogy elmondjam-e ezt neki mégis, vagy maradjak i ebből, mert nem az én dolgom?



nov. 27. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Ha úgy érzed, hogy nagyon nyomult rád, akkor menj kérdezd meg mióta tart náluk, mert ez és ez történt. Joga van tudni az igazat, te nem tettél semmit amiért titkolnod kéne
nov. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szarkavaró, csak ismerem a barátnőmet, és tudom, hogyha kijárogat egy fiúval akkor nem 1 hete ismerik egymást, hanem már egy jó ideje beszélgetnek. Nem akarom, hogy megbántsa ez a fiú, mert hogyha rám nyomult, akkor másra is fog.
nov. 27. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Először azt kérdezd meg tőle, hogy mennyire komoly a dolog. Mert ha a barátnőd részéről sem komoly, akkor nincs ezzel semmi gond.
nov. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kissé összemelegedtetek akkor mégis történt valami...

Ne érezd magad rosszul ha nem tudtál róla. De én azért megkérdezném a barátnőmet,hogy mióta tart és mennyire komoly. És inkább elmondanám,minthogy átcsesszék.

nov. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!