Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hogy tekintetek a fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy tekintetek a fiú barátaitokra? (ha vannak) Milyen szerepet töltenek be pontosan, és mennyire álltok hozzájuk közel?

Figyelt kérdés
viselkedésre/érzésekre is gondolok.

nov. 29. 05:37
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Ugyan én srác vagyok, de a kérdésredre tudok válaszolni. Nálunk érdekes helyzet állt elő, mert egy fehérvári lánynak vagyok a legközelebbi fiú barátja, de mégis alig találkozunk élőben a távolság miatt. Viszont talán pont emiatt nem gondoltunk sosem másként a másikra. Abszolút megbízik bennem, én is benne, szóval elég jól tudjuk támogatni egymást.

21F 19L

nov. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
A fiú barátaim BARÁTAIM, úgy tekintek rájuk, mint minden más barátra. És azt a szerepet töltik be, amit a barátok általában, BARÁTOK!
nov. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem parkapcsolati szinten gondolok ra
nov. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
simpek akik körül vesznek engem
nov. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Az egyikkel ritkábban találkozunk, de elég közel állok hozzá. Én többet érzek iránta. A többi fiú barátomra meg sima barátként gondolok, de ők inkább haverok.
nov. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Voltak már fiú barátaim (nem olyan sok,3), viszont azért lett vége mert többet éreztek, én pedig nem véletlenül csak barátkozni szerettem volna. A 3. fiúval még most is tart ez a barátság, de azóta már van párom is. Működik a 2 egymás mellett, a haverom tiszteletben tartja a párom és tudja a határokat, a párom pedig nem féltékeny, tudja miről van szó, neki is vannak lány barátai. Viszont a haverra visszatérve: jó kapcsolatunk van, mindent megbeszélünk és segítünk egymásnak, őszinte véleményt mondunk ha kell, de ennyiből áll ez a nagy barátság:D
nov. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem a fiuval valo legjobb baratsag ugy mukodhet ha ugy tekintetek egymasra mint a testverekre es akkor mukodhet, es sokkal kisebb az eselye h az egyikotok beleszeret a masikba.
nov. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16%
De fiúként nehéz Nem nézni a testeteket.
nov. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Sokáig nem hittem,hogy van barátság fiú és lány között,de aztán nekem is lett egy fiú barátom.Én semmit se éreztem soha iránta.Nem gondolunk egymásra úgy,hogy valaha több is lesz közöttünk.Ismerjuk a határokat.
nov. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%
Most komolyan olyan naivak vagytok hogy azt hiszitek a fiú haverotok nem pillantja meg a seggeteket néha, amikor ti nem látjátok?
dec. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!